Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Lao Che

Kiedy?2010-04-23 godzina 20:00
Gdzie?Klub ŻAK
ul. Grunwaldzka 195/197
Gdańsk
Lao Che

Odwołany koncert Lao Che z 11 kwietnia 2010, promujący najnowszą płytę zespołu "Prąd stały / prąd zmienny", odbędzie się 23 kwietnia 2010. Organizatorzy informują, że bilety zakupione na wcześniejszy termin nie tracą swojej ważności. Istnieje też możliwość zwrócenia wejściówek i odzyskania pieniędzy w kasie Klubu Żak (do 21 kwietnia).

Muzyka Lao Che to zbitka wielu naleciałości stylistycznych. Na swoim koncie mają 4 krążki: „Gusła", oddający atmosferę zmierzchłych czasów w połączeniu z nowoczesnymi brzmieniami, „Powstanie Warszawskie", która ma przedstawiać dziesięć najbardziej charakterystycznych obrazów z 1944. Następnie zespół wydał płytę „Gospel", nie powielającą wcześniejszych koncepcji i dokonań. Jak twierdzą sami muzycy, muzyka ta miała odzwierciedlać „radość z dźwięku, radość z rytmu, radość z brzmienia". Ostatnim projektem, promowana przez ostatnią trasę koncertową, jest „Prąd stały/ prąd zmienny". Każda piosenka, którą możemy usłyszeć na owym krążku, to odrębna opowieść, pełna gier słownych, absurdów, eksperymentów brzmieniowych. Na czwartym w dorobku zespołu Lao Che krążku gitary elektryczne ustąpiły nieco miejsca klawiszom i samplerom, a bębny współgrają z automatem perku Płytę promuje singiel „Czas", który jako nowość, zadebiutował na 14 miejscu listy przebojów Trójki.

Lao Che
Klub Żak
23 kwietnia 2010, godz. 20.

 

 Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Rozrywka

w Trójmieście w innych miastach
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama