Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

LADY LATINO–gorące rytmy regionu Morza Karai

Kiedy?każdy wtorek godzina 19:00
Do kiedy?2010-05-25
Gdzie?Klub ŻAK
ul. Grunwaldzka 195/197
Gdańsk
Za ile?Karnety: 100, -nowy / 80,- wymiana*/ 30,- (1 lekcja)
LADY LATINO–gorące rytmy regionu Morza Karai

Jeśli tęsknisz za słońcem i ciepłym klimatem, zapraszamy do udziału w tanecznych zajęciach Lady Latino, czyli egzotycznej podróży do miejsc, w których tańczy się salsę, cha-che, sambę, rumbę, mambo, merengue i bachatę

Propozycję kursu kierujemy do wszystkich Pań, niezależnie od wieku. Kurs skoncentrowany jest na ćwiczeniu prawidłowej pracy nóg i ciała, charakterystycznej dla tańców latynoamerykańskich, ze szczególnym uwzględnieniem zmysłowego i dynamicznego ruchu bioder. Lady Latino to także lekcja gracji, kształtuje poprawną sylwetkę, uczy poczucia rytmu i akceptacji własnego ciała. Do poszczególnych tańców układane są indywidualne choreografie, które można tańczyć solo na każdej imprezie. Nasz kurs to gwarancja świetnej zabawy w miłej i przyjaznej atmosferze. Poprawia samopoczucie, wyzwala pozytywną energię, pozwala nawiązać nowe znajomości. 

Prowadzenie: Marek Konderak - jest instruktorem Tańca Towarzyskiego I kategorii oraz sędzią III kategorii. Jest też tancerzem klasy "S" w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. 

Karnety: 100,-nowy / 80,- wymiana*/ 30,- (1 lekcja)  *za zwrotem karnetu z dowolnego kursu tańca, który odbył się w Klubie w 2009 r.   

wtorki (04 / 11 / 18 / 25.05), g. 19.00 - 20.20 

 

 Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Rozrywka

w Trójmieście w innych miastach
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama