Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Bluesowe Jam Session

Kiedy?każdy czwartek godzina 20:00
Gdzie?Blue Time Jazz Club
ul. Kaprów 19D
Gdańsk
Za ile?Wstęp wolny
Bluesowe Jam Session

Czwartkowe JAM SESSION Z BLUESEM


Zapraszamy w czwartki o godz. 20:00 na cykliczne spotkania z Bluesem
Prowadzącym JAM jest perkusista Tadeusz Leszczyński.
WSTĘP WOLNY!

"Walkin Blues" jest bardzo otwartym PROJEKTEM muzycznym Tadeusza Leszczyńskiego. Obecny skład zespołu, jakże odmienny od ogólnie spotykanych na jam sessions, a przede wszystkim charakterystyczna, odmienna stylistyka każdego z muzyków, stworzyły nową przestrzeń muzyczną o nazwie ..... Walkin Blues, nazwa pozostaje ta sama gdyż kojarzona jest z osobą lidera Tadeusza Leszczyńskiego.

TADEUSZ LESZCZYŃSKI- perkusista, Muzyk o bardzo bogatym doświadczeniu artystycznym, występował na scenach krajowych i zagranicznych. Przez szereg lat związany z działalnością agencji artystycznych PAGART i BART

ADAM KOPERWAS - gitarzysta, współzałożyciel "kultowych" zespołów hard rockowych : "Takty" , "Odłamy" działających na Wybrzeżu w latach 60-tych i 70-tych.

JANUSZ MIĘKINA - wokalista, Artysta stale współpracujący z licznym gronem trójmiejskich muzyków i zespołów , aktywny uczestnik wielu jam sesions odbywających się w klubach muzycznych w Trójmieście."Charyzmatycy , niepokorny wokalista" o bardzo specyficznym i "rozpoznawalnym" głosie.


ipSpodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Rozrywka

w Trójmieście w innych miastach
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama