Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Kim Nowak, Shadowplay!

Kiedy?2010-10-08 godzina 20:00
Gdzie?Klub ŻAK
ul. Grunwaldzka 195/197
Gdańsk
Za ile?5/10/15/20/30 zł
Kim Nowak, Shadowplay!

Kim Nowak - Zespół powstał w 2008 roku w składzie Michał Sobolewski, Bartek Waglewski, Piotr Waglewski. 14 maja ukaże się debiutancki album zatytułowany „Kim Nowak“.

Nazwa odnosi sie do lat 60., tęsknoty za nagrywaniem płyt na żywo bez produkcyjnych fajerwerków. Bracia Waglewscy, zafascynowani hiphopem, wracali (co znamienne dla lat 90.) do zespołów o korzeniach w muzyce punkowej, garażowej – Bad Brains, Fugazi, Sonic Youth czy Morphine. Pierwsze zespoły WAGLEWSKICH to właśnie muzyka punkowa. Chociaż często dawali upust swoim fascynacjom, chociażby na koncertach projektu Tworzywo, dopiero niedawno udało im się znaleźć gitarzystę, który ma podobne sentymenty i tęskonoty.

Po koncercie rockowo-elektroniczna impreza Shadowplay!. To projekt, który tworzą DJ-e Maciej Trojanowicz i Patryk Siedliński oraz VJ-e Filip Rezner i Michał Jankowski. Tańczymy przy przeróżnych kombinacjach rocka i elektroniki, przy wizualnych fajerwerkach rzecz jasna!

 

BILETY

• 5 zł - super zniżka* dla studentów pierwszego roku
• 10 zł - super zniżka* dla studentów szkół artystycznych
• 15 zł - zniżka* dla studentów
• 20 zł - przedsprzedaż) |
30 zł dzień przed i w dniu koncertu

* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej (zaświadczenia o przyjęciu na studia) przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację)Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Rozrywka

w Trójmieście w innych miastach
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama