Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Retrofeeling

Kiedy?każdy czwartek godzina 21:00
Za ile?Studenci - Free, Panie - 10 zł, Panowie - 15 zł
Retrofeeling

W czwartki na górnej sali [Retofeeling] - imprezę przy najgorętszych przebojach minionej epoki rozkręci Dj Lukas. Jeżeli chcesz poczuć klimat lat 70' 80' 90' przyjdź w ciuchach inspirowanych tamtymi czasami. Na dolnym poziomie [To co lubią studenci]. Wraz z Dj Slawgolem można wyszaleć się do upadłego w rytm muzyki którą lubili, lubią i będą lubić studenci.

 

 

Jako klub typowo młodzieżowy stawiamy przede wszystkim na wszechstronność. Rozwijamy się w takim kierunku, by zapewnić naszym bywalcom maksimum optymalności, a to z kolei sprawia, ze czujecie się u nas świetnie, utożsamiając atmosferę z własnym pokoleniem. Dodatkowo, dbamy skrupulatnie o bezpieczeństwo naszych gości, począwszy od momentu, gdy przekroczą progi Klubu. Powoduje to, że jesteśmy jednym z najlepszych, najchętniej odwiedzanych studenckich lokali. Jeśli jeszcze u nas nie byłeś, zapraszamy serdecznie, przekonaj sie sam...

 
Promocja:
Piwo Warka 0,5l od 21:00 do 22:00 w cenie 4zł
 
 
ip


Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie.
Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Rozrywka

w Trójmieście w innych miastach
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama