Aktualności - Muzyka

Gwiazdy o Sylwestrowym Rejsie Przebojów w Gdyni [WIDEO]

2014-12-17 08:27:14 | Gdynia

W ostatnią noc 2014 roku telewizja Polsat zabierze swoich widzów w Sylwestrowy Rejs Przebojów. Na gdyńskiej scenie wystąpią m.in. Doda, Ewelina Lisowska, Sylwia Grzeszczak, Paulla, Anna Wyszkoni, Ewa Farna oraz Stefano Terrazzino, tym razem w roli wokalisty.

Publiczność bawić też będą uczestnicy poprzedniej i obecnej edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”​, którzy wcielą się w największe gwiazdy światowej sceny muzycznej.

– W tej podróży parostatkiem będę reprezentować Hiszpanię, a więc zaśpiewam swój przebój w stylu hiszpańskim „Margarita”. A potem będę reprezentować Szwecję i zaśpiewam piosenkę z repertuaru Abby – mówi Majka Jeżowska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

W ostatnią noc roku widzów przed telewizorami i publiczność zgromadzoną na gdyńskim Skwerze Kościuszki bawić będą takie gwiazdy, jak: Doda, Ewelina Lisowska, Sylwia Grzeszczak, Paulla, Ewa Farna, Majka Jeżowska, Anna Wyszkoni, Krzysztof Krawczyk, chór Sound’n’Grace i Jacek Stachursky. Nie zabraknie także uczestników dwóch edycji telewizyjnego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, którzy wcielą się w największe gwiazdy światowej sceny muzycznej. W roli Justina Biebera będzie można zobaczyć Artura Chamskiego, jako Shakira wystąpi Katarzyna Skrzynecka, Paweł Tucholski wcieli się w postać Eltona Johna, a Bilguun Ariunbaatar w Toma Jonesa.

– Jest to na pewno bardzo miłe wyróżnienie, cieszę się, że właśnie w ten sposób spędzam Sylwestra, że mogę się znaleźć na największej scenie w Polsce. To jest niesamowite uczucie. Swoje pierwsze kroki sylwestrowe stawiałam dwa lata temu, też właśnie w Polsacie, ze swoim pierwszym singlem i było to dla mnie niesamowite doświadczenie, bo po raz pierwszy wyszłam na tak dużą scenę z własną piosenką i to było piękne uczucie – mówi Ewelina Lisowska.


Wokalistka na pewno zaśpiewa utwór „W stronę słońca” pochodzący z albumu „Aero-Plan”, nie chce natomiast zdradzać, czy wykona również piosenkę ze swojego najnowszego singla „Nowe horyzonty”. Na gdyńskiej scenie pojawi się także Stefano Terrazzino, tym razem w zupełnie nowej roli. Wykona bowiem kilka piosenek, a śpiewać będzie w swoim ojczystym języku. Tancerz przyznaje, że kocha śpiewać, a w roli wokalisty czuje się świetnie. Występy wokalne uskrzydlają go tak samo, jak taneczne, mimo że nie jest zawodowym muzykiem.

– Moja rola polega na tym, by zabrać słuchających do różnych miejsc, wprowadzić atmosferę. Lądujemy na Sycylii, wiadomo, nudno, co ja mogę robić? Śpiewać, tańczyć i to jeszcze po włosku. Niczym nie zaskakuję, niestety. Nie będę śpiewać po chińsku, lecz po włosku, w moim ojczystym języku i oczywiście włoskie hity. Chciałem wykonać coś po polsku, ale gdybym to zrobił, to ludzie uciekliby z tej imprezy, a tam jest mało miejsca i byłoby trudno uciec. Dlatego powiedziałem, że nie będę jeszcze śpiewał w tym języku – mówi Stefano Terrazzino.

Gospodarzami Sylwestrowego Rejsu Przebojów będzie siedmiu prowadzących: Krzysztof Ibisz, Anna Głogowska, Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski, Paulina Sykut-Jeżyna, Maciek Rock oraz Agnieszka Popielewicz. Paulina Sykut-Jeżyna przyznaje, że już odczuwa tremę przed tak wielkim wydarzeniem, mimo że nie jest to pierwszy impreza sylwestrowa,  którą będzie prowadzić. Jej partnerem będzie Maciek Rock, którego nazywa swoim telewizyjnym mężem.

– Ta impreza jest wyjątkowa o tyle, że trwa wiele godzin. Choć ten czas można sobie rozłożyć w inny nieco sposób. Jesteśmy w pulsie, owszem, i w czas, ale te imprezy krótsze, te dwugodzinne czy półtoragodzinne, są bardziej napięte. Tutaj panuje inna atmosfera, ogólne rozluźnienie, a to, że jesteśmy w pracy i na imprezie, też nam pomaga. Wszyscy jesteśmy w zabawowym nastroju – mówi Paulina Sykut-Jeżyna.

Sylwestrowy Rejs Przebojów na antenie telewizji Polsat już 31 grudnia, od godz. 20:00. Telewizja Polsat chce przebić sukces zeszłorocznej imprezy sylwestrowej, która zgromadziła przed telewizorami 6 mln widzów.

Agencja Prasowa Newseria.pl

Słowa kluczowe: Doda, Ewelina Lisowska, Ewa Farna, Ania Wyszkoni
Artyści
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Starlight - Never Truly Vanish
Starlight z serialu "The Boys" w balladzie "Never Truly Vanish" [WIDEO]

Erin Moriarty pokazuje swój talent muzyczny.

Męskie Granie powraca w nowej formule - szczegóły koncertów

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią powraca najpopularniejsza polska trasa koncertowa.

Polecamy
Airbourne
Airbourne zaprasza na trzy koncerty w Polsce

Zespół zaprasza na koncerty w Gdyni, Warszawie i Krakowie.

fot. Tomasz Kłuczyński
Za nami wieczór w klimatach retro z The Baseballs [ZDJĘCIA]

Koncert odbył się 7 września 2018 w Hali MP2/MTP w Poznaniu.

Polecamy
Zobacz również
Ostatnio dodane
Starlight - Never Truly Vanish
Starlight z serialu "The Boys" w balladzie "Never Truly Vanish" [WIDEO]

Erin Moriarty pokazuje swój talent muzyczny.

Męskie Granie powraca w nowej formule - szczegóły koncertów

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią powraca najpopularniejsza polska trasa koncertowa.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!