Wybierz miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

30 lat BIG CYC + Golden Life

Kiedy2018-09-08 godzina 19:30
Do kiedy2018-09-08
Za ile59
GdzieOpera Leśna
ul. Moniuszki 12
Sopot

BIG CYC to legendarna formacja cyrkowo-rockowa, która wielokrotnie stawała się obiektem medialnych sensacji. Kariera grupy zaczęła się w poprzedniej epoce, w czasach w których brakowało wszystkiego, od jedzenia i picia, po paszporty i walutę. Big Cyc wstrzelił się znakomicie w swój czas, bo połączył melodyjny punk z ironią i kąśliwym humorem Pomarańczowej Alternatywy. Do dziś muzycy grający niemal 30 lat w tym samym składzie, tworzą jedną z najbarwniejszych i najbardziej oryginalnych formacji rockowych na polskim rynku muzycznym. Autorzy wielu nieśmiertelnych przebojów ("Berlin Zachodni", "Makumba", "Rudy się żeni") i niezapomnianych płyt ("Z partyjnym pozdrowieniem ", "Wojna plemników", "Moherowe berety") od lat walczą z paranoją codzienności w uszczypliwy sposób komentując zastaną rzeczywistość. Ten koncert będzie połączeniem trzęsienia ziemi z serią bolesnych elektrowstrząsów, po których poczujecie się jak nowonarodzeni. Big Cyc zagra kipiący energią, wybuchowy materiał dla fanów od lat 5 do 105. Obok takich hitów jak "Świat według Kiepskich", czy "Każdy facet to świnia", pojawią sie również piosenki z kontrowersyjnego albumu "Czarne słońce narodu". Big Cyc to rockowa lekcja historii w pigułce!

BIG CYC koncert w składzie : Dżej Dżej -bass wokal Dżery -bęben Piękny Roman -gitara Skiba-atrakcja wieczoru oraz Gadak -klawisze Maras -gitara

GOLDEN LIFE Zespół legenda, działający z powodzeniem od wielu lat w Polsce, jak i poza jej granicami. Debiut płytowy z 1991 roku był efektowny i głośny. Eklektyczna muzyka formacji Golden Life przypadła do gustu publiczności jak i dziennikarzom. Grupę okrzyknięto zespołem roku a album " Midnight Flowers" - płytą roku. Tak zaczęła się droga na szczyt formacji, która miała okazać się wkrótce jedną z ważniejszych na polskiej scenie rockowej.

Najbliższe koncerty Muzyka
DataWydarzenieMiasto
2018-10-20Neuroshock with Audio [RAM / UK]Sopot
2018-11-08Varius Manx & Kasia StankiewiczGdańsk
2018-11-08Taco HemingwayGdańsk
2018-11-09Taco HemingwayGdańsk
2018-11-16Zola JesusSopot
2018-11-19Sting i ShaggyGdańsk
2018-11-24Raz Dwa Trzy SymfonicznieGdynia
Zobacz inne wydarzenia

Muzyka

w Trójmieście w innych miastach
FB dlaMaturzysty.pl reklama