Koncert
Brodka On Red Bull Tourbus

Brodka On Red Bull Tourbus

  • 2011-09-08, , godzina 19:00
  • wstęp wolny
  • Molo, Sopot

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 36.

Wystąpili

Opis

Wrzesień zazwyczaj kojarzy się z końcem lata i z rozpoczęciem roku szkolnego. W tym roku początek jesieni zapowiada się jednak bardziej interesująco i na pewno nie powieje szkolną nudą. Już 6 września w muzyczną trasę po Polsce wyruszy ceniona artystka – Brodka, która odwiedzi cztery miasta, dając koncerty na dachu autobusu – Red Bull Tourbus!

Brodka, to jedna z najważniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Płyta „Granda” od momentu wydania znajduje się na pierwszych miejscach polskich rankingów muzycznych. Dzięki niej artystka zdobyła nie tylko serca słuchaczy, ale również wysoką ocenę środowiska artystycznego. Artystka została nominowana w dziewięciu kategoriach tegorocznych Fryderyków.

Już we wrześniu Brodka wyruszy w wyjątkową trasę koncertową. Wraz z mobilną sceną muzyczną -będąca jednocześnie dachem przerobionego autobusu – Red Bull Tourbus, będzie przemierzała tysiące kilometrów po Polsce. Na muzycznej mapie Brodki i Red Bull Tourbus znalazły się miasta: Białystok, Sopot, Poznań i Katowice, gdzie wprost z dachu autobusu Monika będzie prezentowała swoją twórczość z płyty Granda. Występy Moniki będą poprzedzone koncertami zwycięskich kapel – ubiegłorocznego i tegorocznego konkursu młodych zespołów – Red Bull Tourbus, czyli Neonów oraz Magnificent Muttley. W Poznaniu natomiast jako support zagra zespół The Ploy, który również brał udział w konkursie.

Pierwszy raz Brodka miała okazję wystąpić na mobilnej scenie w maju tego roku. Nietuzinkowy autobus przypadł artystce do gustu, a występ na jego dachu określiła mianem „niesamowitego przeżycia”. Koncert Moniki w ramach łódzkiego Fashion Week stał się inspiracją do stworzenia zupełnie nowej trasy koncertowej – Brodka on Red Bull Tourbus.

Wnętrze pojazdu Red Bull Tourbus zostało wyposażone w meble oraz akcesoria umożliwiające artystom komfortową podróż, a dzięki oryginalnej konstrukcji koncerty będą organizowane w scenerii, na co dzień nieprzystosowanej do muzycznych atrakcji.

fot. Katarzyna Salewska

Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Starlight - Never Truly Vanish
Starlight z serialu "The Boys" w balladzie "Never Truly Vanish" [WIDEO]

Erin Moriarty pokazuje swój talent muzyczny.

Męskie Granie powraca w nowej formule - szczegóły koncertów

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią powraca najpopularniejsza polska trasa koncertowa.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!