Koncert
Demian Band (Argentyna)

Demian Band (Argentyna)

  • 2019-04-04, , godzina 19:30
  • od 30 zł
  • Blues Club, Gdynia

Bilety

Opis

Zapraszamy na koncert zespołu Demian Band 13 marca do Blues Club w Gdyni.

Demian Band jest to argentyńsko-hiszpańskim trio grające energetycznego bluesa i rocka. Zespół znany jest nie tylko w Ameryce Południowej, ale także w Europie i USA. Podczas swojej kariery Demian Dominguez koncertował w Ameryce Południowej, Europie, USA i dzielił scenę z takimi artystami jak Jimmie Vaughan, Roy Rogers, Los Lobos, Eric Sardinas, Paul Shortino, Javier Vargas, Raimundo Amador i wielu innych. Zespół charakteryzuje potężne brzmienie jak na trzyosobowy skład.

Demian Dominguez doczekał się nawet sygnowanego swoim imieniem wzmacniacza produkowanego przez ,,Matamp British Amplifiers" a nazwanego - ,,Matamp Demian". Pierwsza płyta zespołu "Devil By My Side" zebrała znakomite recenzje. W 2013 została wydana płyta ,,Live" oraz koncertowe dvd -"Demian Band The Movie". W 2015 jego album ,,Goin' Ahead" był promowany w całej Europie i USA. W tym roku zespół promuje swój najnowszy album ,,Come to get it".
Skład zespołu: Demian Dominguez - gitara, śpiew (Argentyna), Edgar Garcia - bas (Hiszpania), Beto García - perkusja (Hiszpania).

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Demian Band (Argentyna)"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Gdynia, koncerty Gdynia na dziś, koncerty Gdynia jutro, koncerty Gdynia w tym tygodniu, koncerty Gdynia na weekend.
Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
Lubię to miasto - Vienio i Skubas
Vienio i Skubas w klipie "Lubię to miasto" [WIDEO]

Artyści prezentują się w klimatycznej, animowanej scenerii. Zobaczcie wideo oraz artystyczną okładkę singla!

Pokahontaz - Średniowiecze
Pokahontaz prezentuje klip "Średniowiecze" zapowiadający nowy album [WIDEO]

Gościnnie pojawia się weteran poznańskiej sceny rapowej, donGURALesko.