Koncert
dEUS

dEUS

  • 2019-05-02, , godzina 19:00
  • 99 zł (dEUS / The Ideal Crash Tour)
  • B90 Klub, Gdańsk

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 20.

fot. Karolina Mianowska

Opis

dEUS ponownie w Polsce! Tym razem, weterani gitarowej alternatywy z Antwerpii wystąpią 2 maja 2019 roku w Gdańskim klubie B90. dEUS bilety już w sprzedaży!

Belgijski zespół dEUS to jeden z najciekawszych europejskich projektów reprezentujących szeroko pojętą scenę alternatywnego rocka. Mimo tego, że nagrywają i występują wspólnie już od 28 lat, ich płomień nadal nie gaśnie!

Z okazji 20 rocznicy wydania albumu The Ideal Crash (Island Records), zespół przygotował dla swoich fanów osobliwy prezent -- wiosenną trasę koncertową po największych miastach europy, by zaprezentować repertuar pochodzący z historycznego albumu. Co więcej, do dystrybucji trafią zremasterowane reedycje w formie CD i kolekcjonerskich vinyl box setów.

Jak przyznają sami muzycy, zapowiedziana na wiosnę 2019 trasa koncertowa, nie będzie jedynie nostalgicznym powrotem do brzmień z lat 90, ale również przedsmakiem kolejnego, ósmego albumu. Co interesujące, na nowym albumie, fani usłyszą nowego gitarzystę -- Bruno de Groote'a.

Jak podkreśla Tom Barman -- lider dEUS - "nadszedł właśnie idealny moment, aby ponownie odpalić silniki i ze świeżą energią powrócić na muzyczne tory" - celebrując tym samym przełomowe dla zespołu wydawnictwo. Bez wątpienia, album The Ideal Crash, w dalszym ciągu zachwyca swoją świeżością i energią, i do dzisiaj wywiera znaczący wpływ na brzmienie grupy dEUS.

Najbliższa okazja do wspólnej celebracji, już podczas koncertu w Gdańskim B90!

dEUS koncert Poznań - 2.05.2019, B90. dEUS w Polsce, dEUS koncerty 2019.

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "dEUS"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Gdańsk, koncerty Gdańsk na dziś, koncerty Gdańsk jutro, koncerty Gdańsk w tym tygodniu, koncerty Gdańsk na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Saszan
Saszan pokazała klip do piosenki "Fala" [WIDEO]

Teledysk musiał powstać w domu artystki i efekt jest całkiem interesujący!

Lady Gaga i WHO
Lady Gaga i WHO zapowiadają koncert "One World: Together at Home"

Wielki telewizyjny koncert "domowy" odbędzie się 18 kwietnia 2020.