Koncert
dEUS

dEUS

  • 2019-05-02, , godzina 19:00
  • 99 zł (dEUS / The Ideal Crash Tour)
  • B90 Klub, Gdańsk

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 20.

fot. Karolina Mianowska

Opis

dEUS ponownie w Polsce! Tym razem, weterani gitarowej alternatywy z Antwerpii wystąpią 2 maja 2019 roku w Gdańskim klubie B90. dEUS bilety już w sprzedaży!

Belgijski zespół dEUS to jeden z najciekawszych europejskich projektów reprezentujących szeroko pojętą scenę alternatywnego rocka. Mimo tego, że nagrywają i występują wspólnie już od 28 lat, ich płomień nadal nie gaśnie!

Z okazji 20 rocznicy wydania albumu The Ideal Crash (Island Records), zespół przygotował dla swoich fanów osobliwy prezent -- wiosenną trasę koncertową po największych miastach europy, by zaprezentować repertuar pochodzący z historycznego albumu. Co więcej, do dystrybucji trafią zremasterowane reedycje w formie CD i kolekcjonerskich vinyl box setów.

Jak przyznają sami muzycy, zapowiedziana na wiosnę 2019 trasa koncertowa, nie będzie jedynie nostalgicznym powrotem do brzmień z lat 90, ale również przedsmakiem kolejnego, ósmego albumu. Co interesujące, na nowym albumie, fani usłyszą nowego gitarzystę -- Bruno de Groote'a.

Jak podkreśla Tom Barman -- lider dEUS - "nadszedł właśnie idealny moment, aby ponownie odpalić silniki i ze świeżą energią powrócić na muzyczne tory" - celebrując tym samym przełomowe dla zespołu wydawnictwo. Bez wątpienia, album The Ideal Crash, w dalszym ciągu zachwyca swoją świeżością i energią, i do dzisiaj wywiera znaczący wpływ na brzmienie grupy dEUS.

Najbliższa okazja do wspólnej celebracji, już podczas koncertu w Gdańskim B90!

dEUS koncert Poznań - 2.05.2019, B90. dEUS w Polsce, dEUS koncerty 2019.

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "dEUS"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Gdańsk, koncerty Gdańsk na dziś, koncerty Gdańsk jutro, koncerty Gdańsk w tym tygodniu, koncerty Gdańsk na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Filip Mizia - Myślę, czuję, decyduję
"Myślę, czuję, decyduję" - Filip Mizia nagrywa dla strajkujących kobiet [WIDEO]

Młody artysta z Wrocławia stanął po stronie kobiet i wyraził swoje zdanie na temat bieżących wydarzeń.

Piosenki na Halloween - zestawienie 15-stu upiornych kawałków

Poznajcie przerażającą playlistę na zbliżające się Halloween!

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!