Koncert
Ewa Bem

Ewa Bem

  • 2023-01-29, , godzina 19:00
  • 129 zł (Ewa Bem)
  • Stary Maneż, Gdańsk

Bilety

Opis

UWAGA Koncert zaplanowany na 16 września w Katowicach zostaje odwołany.

 

Ewa Bem w Gdańsku! Zapraszamy na wyjątkowy koncert do klubu Stary Maneż już 29 stycznia 2023 roku. Niezapomniane emocje gwarantowane. Ewa Bem bilety już w sprzedaży.

O koncertach Ewy Bem

Ewa Bem należy do grona najwybitniejszych polskich piosenkarek, a w środowisku jazzowym uważana za pierwsza Damę Polskiego Jazzu. Swą wielką karierę rozpoczęła od zespołu Bemibek, formacji wyjątkowej na ówczesne czasy na polskim rynku muzyczny

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Ewa Bem "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Gdańsk, koncerty Gdańsk na dziś, koncerty Gdańsk jutro, koncerty Gdańsk w tym tygodniu, koncerty Gdańsk na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Tarja prezentuje nowy album "Best Of: Living The Dream"[AUDIO]

To pierwszy album album "Best of" w historii artystki.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!