Koncert
Hubert Szczęsny & The Dharma Bums

Hubert Szczęsny & The Dharma Bums

  • 2018-07-12
  • 20
  • Blues Club, Gdynia, Gdynia

Opis

Zapraszamy na koncert Huberta Szczęsnego & The Dharma Bums w Gdyni! Artyści wystąpią już 12 lipca w Blues Club. Hubert Szczęsny & The Dharma Bums bilety na koncert już dostępne (w sprzedaży ulgowe bilety studenckie)!Hubert Szczesny pochodzi z Leszna. Pierwszy zespół Nie strzelać do pianisty założył w 2011 roku i odniósł z nim wiele sukcesów na festiwalach w Polsce i za granicą. Hubert posiada charakterystyczny głos o niespotykanej barwie oraz niesamowitą charyzmę sceniczną. Jego pomysł na sukces to bardzo dobrze rozumiejącą się sekcją rytmiczną plus piękne kompozycje, które można określić terminem World Music. W kompozycjach Huberta Szczęsnego & The Dharma Bumsusłyszymy dźwięki z pogranicza popu, rocka czy funky ale niejednokrotnie można też w niej dostrzec elementy blues'a.Repertuar zespołu Hubert Szczęsny & The Dharma Bums to w większości autorskie kompozycje podparte coverami w ich własnych niepowtarzalnych aranżacjach.

 Podczas 6 lat aktywności artysta zagrał solowo oraz z zespołem ok. 800 koncertów w Polsce jak i za granicą (kluby,plenery), gdzie m.in supportował takie gwiazdy polskiej sceny jak LemOn, Feel, Anię Dąbrowską, Bajm czy Andrzeja Krzywego z zespołem De Mono. Występował na dużych scenach największych festiwali w Polsce takich jak:Suwałki Blues Festiwal, Gdynia Blues Festiwal, Rawa Blues w Katowicach, Jimiway Festiwal czy Olsztyńskie Noce Bluesowe.Artysta ma za sobą dwie europejskie trasy koncertowe (Niemcy, Holandia, Francja, Włochy, Czechy). Hubert Szczęsny & The Dharma Bums Blues Club bilety w sprzedaży, Hubert Szczęsny koncert Blues Gdynia

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Hubert Szczęsny & The Dharma Bums"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Gdynia, koncerty Gdynia na dziś, koncerty Gdynia jutro, koncerty Gdynia w tym tygodniu, koncerty Gdynia na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Mighty Sounds
Wiemy, kto wystąpi na Mighty Sounds 2019

Sprawdź, kto zagra na 15. edycji wydarzenia.

Algorithm
Terry Crews w teledysku Muse [WIDEO]

"Algorithm" promuje ósmy album studyjny grupy.