Koncert
Jazz w Chmurach: Komeda w dwóch odsłonach

Jazz w Chmurach: Komeda w dwóch odsłonach

  • 2022-11-27, , godzina 19:00
  • 299 zł (Jazz w Chmurach, Komeda w dwóch odsłonach: pakiet)
  • Olivia Star 34 piętro, Gdańsk

Opis

27 i 29 listopada, 300-osobową publiczność czeka ogromna dawka muzycznych emocji - czyli "Komeda w dwóch odsłonach". Leszek Możdżer (29/11) oraz Wojtek Mazolewski Quintet, w składzie: Wojtek Mazolewski, Oskar Török, Marek Pospieszalski, Joanna Duda, Jakub Janicki (27/11) przedstawią swoje interpretacje utworów absolutnej legendy polskiej muzyki improwizowanej - Krzysztofa Komedy. Jazz w Chmurach bilety na koncerty w Olivia Star w Gdańsku już dostępne!

 

To już trzecia odsłona kameralnych spotkań z

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Jazz w Chmurach: Komeda w dwóch odsłonach"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Gdańsk, koncerty Gdańsk na dziś, koncerty Gdańsk jutro, koncerty Gdańsk w tym tygodniu, koncerty Gdańsk na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Tarja prezentuje nowy album "Best Of: Living The Dream"[AUDIO]

To pierwszy album album "Best of" w historii artystki.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!