Koncert
Lebanon Hanover

Lebanon Hanover

  • 2023-05-07, , godzina 20:00
  • 89 zł (Lebanon Hanover)
  • Klub B90, Gdańsk

Bilety

Opis

Lebanon Hanover w Gdańsku! Grupa wraca, by 7 maja 2023 roku wystąpić w gdańskim klubie B90! Lebanon Hanover bilety na koncert w Gdańsku już w sprzedaży.

O zespole Lebanon Hanover

Lebanon Hanover to zespół założony w 2010 roku przez wokalistkę i gitarzystkę Larissę Iceglass oraz basistę Williama Maybelline'a .

 

Muzyka duetu zakorzeniona jest w zimnofalowych wzorcach, które w połączeniu z inspiracjami czerpanymi z piękna estetyki art nouveau , brytyjskich wybrzeży oraz urbanistyki Berlina dają efekt w

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Lebanon Hanover"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Gdańsk, koncerty Gdańsk na dziś, koncerty Gdańsk jutro, koncerty Gdańsk w tym tygodniu, koncerty Gdańsk na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Tarja prezentuje nowy album "Best Of: Living The Dream"[AUDIO]

To pierwszy album album "Best of" w historii artystki.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!