Koncert

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 13.

fot. Oliwia Weber

Wystąpili

Opis

Sobel to jeden z najpopularniejszych i najszybciej rozwijających się artystów w Polsce. Ten młody muzyk dobrze odnajdujący się zarówno w gatunkowym popie jak i hip-hopie szturmem zdobył listy przebojów, początkowo dzięki wydanemu w 2020 r. minialbumowi „Kontrast”, który pokrył się platyną. Rok później longplay „Pułapka na motyle” szybko zyskał status poczwórnej platyny! Sobel już zdążył uplasować się w ścisłej piątce najpopularniejszych artystów w serwisach cyfrowych w Polsce. Miesięcznie słucha go ponad milion słuchaczy, a z dnia na dzień to grono się powiększa.

ip

Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Bankiet u sanah - dodatkowe daty!
Sanah publikuje dodatkowe daty "Bankietu"!

Gdzie jeszcze pojawi się wokalistka z najnowszą trasą koncertową?

"Koniec Zabawy Krzysztof Zalewski
Krzysztof Zalewski ogłosił "Koniec Zabawy"!

Zobacz, jaką niespodziankę przygotował artysta.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!