Koncert
Levi

Levi

  • 2018-07-22
  • 20
  • Blues Club, Gdynia, Gdynia

Opis

Zapraszamy na wyjątkowy koncert zespołu LEVI - występ już 22 lipca w gdyńskim w Blues Club. Levi bilety na koncert już dostępne (w sprzedaży ulgowe bilety studenckie)! Levi to zespół, który dał się poznać szerszej publiczności jako laureat legendarnego RAWA BLUES FESTIWAL 2016.  Levi w pełnym składzie zadebiutowali we wrześniu 2013 r. na Galicja Blues Festival. Ich pierwszy występ okazał się zarazem ogromnym sukcesem, gdyż zwyciężyli we wszystkich kategoriach, a także otrzymali zaproszenie na prestiżowy festiwal Sziget w Budapeszcie.

W ich wykonaniu oprócz bluesa można usłyszeć również elementy soulu, funku, jazzu i gospel. Mówią o sobie, że najważniejsze dla nich to być prawdziwym. Starają się też być dobrymi kumplami, przyjaciółmi. I wierzą, że najlepsze dopiero przed nimi.W 2015 roku powstała ich pierwsza debiutancka płyta "LEVI".

Utwory na płycie to autorskie kompozycje członków zespołu - blues mieszający się z soulem, a czasem jazz, czy gospel to wypadkowa upodobań muzycznych członków zespołu. po rocznym odstępie czasu, zespół nagrał swoją drugą płytę "Odcienie"...choć traktuje ją jako pierwszą..dojrzalszą. Levi koncert w składzie:Ewa Novel (USA) - wokal Bartek Łuczyński - harmonijka ustnaGrzegorz Skoczylas - gitaraTomasz Budek - basAdam Leśniak - inst. perkusyjne Levi bilety na koncert Blues Club 22.07.2018, Levi koncert Gdynia, Levi Blues Club

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Levi"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Gdynia, koncerty Gdynia na dziś, koncerty Gdynia jutro, koncerty Gdynia w tym tygodniu, koncerty Gdynia na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Mighty Sounds
Wiemy, kto wystąpi na Mighty Sounds 2019

Sprawdź, kto zagra na 15. edycji wydarzenia.

Algorithm
Terry Crews w teledysku Muse [WIDEO]

"Algorithm" promuje ósmy album studyjny grupy.