Koncert
Łukasz Łyczkowski & 5 Rano

Łukasz Łyczkowski & 5 Rano

  • 2019-01-27, , godzina 19:30
  • od 20 zł
  • Blues Club, Gdynia

Bilety

Opis

Zapraszamy na koncert Łukasz Łyczkowski & 5 Rano 27 stycznia do Blues Club w Gdyni. Koncert Łukasz Łyczkowski & 5 Rano bilety w sprzedaży!

Łukasz Łyczkowski wraz ze swoimi kompanami z 5 RANO po zajęciu 2 miejsca w finale 8 edycji VOICE OF POLAND wyrusza w trasę koncertową promującą nowy album zespołu!

Zespół Łukasz Łyczkowski & 5 RANO to swoisty ewenement na polskim rynku muzycznym. Od początku zespół zakorzeniony jest w muzyce wywodzącej się z lat 60,70 - tych podsyconych grungem rodem z Seattle, klasycznym hardrockiem, ale także otwartym na nowe kierunki i nowoczesne brzmienie. Ile jest w Polsce zespołów łączących w swojej twórczości miłość do Led Zeppelin, Hendrixa wraz z tym co obecnie wyznaczają trendy?

Koncerty Łukasz Łyczkowski & 5 RANO to rockowe show oparte na charakterystycznym wokalu i potężnych riffach gitarowych, skąpanych w organach hammonda i okiełznanych przez znakomitą sekcję rytmiczną. Zespół cechuje profesjonalizm i pełne zaangażowanie podczas koncertu. Łukasz Łyczkowski potrafi zaśpiewać w tych samych rejestrach co najwięksi wokaliści i posiada to co najważniejsze fenomenalny kontakt z publicznością.

Projekt Łukasz Łyczkowski & 5 RANO od wielu lat pojawia się na największych scenach, festiwalach zdobywając szereg nagród i uznanie publiczności. Zespół z podniesionym czołem supportował największe gwiazdy muzyki rockowej w Polsce. Potrafi
dostosować się repertuarem do imprez plenerowych, jak i dać rasowy koncert klubowy.
19 października 2018 roku miała miejsce premiera najnowszej płyty "Korzenie" i w ramach promocji tego wydawnictwa wyrusza w trasę, aby dotrzeć ze swoją muzyką do jak najszerszego grona odbiorców.

Łukasz Łyczkowski & 5 Rano koncert Gdynia - 27.01.2019, Blues Club

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Łukasz Łyczkowski & 5 Rano "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Gdynia, koncerty Gdynia na dziś, koncerty Gdynia jutro, koncerty Gdynia w tym tygodniu, koncerty Gdynia na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Wasteland, Baby! - Hozier
Wasteland, Baby! - Hozier wydaje nowy album [WIDEO]

Premiera zaplanowana jest na 1 marca 2019.

Slash
Slash - fenomenalny gitarzysta wystąpi w Polsce

Będzie to już czwarta wizyta tego artysty w naszym kraju.