Koncert
Luxtorpeda

Luxtorpeda

  • 2019-11-09, , godzina 18:00
  • 50 zł (Luxtorpeda)
  • Klub Parlament, Gdańsk

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 14.

fot. Katarzyna Wojtczak

Opis

Luxtorpeda ma na swoim koncie występy u boku takich gigantów jak: Slayer, Metallica, Machine Head, POD, Motorhead, Limp Bizkit, Sabaton. Zespół dał się poznać szerszej publiczności podczas koncertów na Jarocin Festiwal 2011 oraz podczas 17. edycji Przystanku Woodstock  w 2011 roku. Aktualnie zespół pracuje nad nowym materiałem, a jesienna trasa ma przynieść kilka nowości i niespodzianek w repertuarze koncertowym Luxtorpedy.

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Luxtorpeda"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Gdańsk, koncerty Gdańsk na dziś, koncerty Gdańsk jutro, koncerty Gdańsk w tym tygodniu, koncerty Gdańsk na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Daria Zawiałow - Nie mamy czasu
"Nie mamy czasu" - zadebiutował inspirowany faktami klip Darii Zawiałow [WIDEO]

To nowy singiel promujący album "Helsinki (Special Edition)".

Festiwal na Patio
Startuje Festiwal na Patio w ramach pożegnania wakacji we Wrocławiu

3 dniowy festiwal, będzie obfitował w różne gałęzie sztuk artystycznej ekspresji od wernisaży i wystaw, przez teatr, aż do koncertów.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!