Koncert
Maciek Balcar "Struś"

Maciek Balcar "Struś"

  • 2019-02-17, , godzina 19:30
  • 35 zł
  • Blues Club, Gdynia

Bilety

Wystąpią

Opis

Zapraszamy na koncerty Macieja Balcara 10.02.2019 w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze we Wrocławiu oraz 17.02.2019 roku do Blues Club w Gdyni. Maciek Balcar bilety na koncert już w sprzedaży.

Po ,,Ruletce" (2015) i ,,Znakach" (2017) nadchodzi czas na kolejną w planowanej serii, solową płytę wokalisty kultowego zespołu ,,Dżem", Macieja Balcara. Ogólnie rzecz biorąc jest to piąte studyjne wydawnictwo Maćka, licząc z debiutanckim albumem ,,Czarno"(1998) i reaktywującym działalność albumem ,,Ogień i Woda" (2010).

Album zatytułowany ,,Struś" którego premiera planowana jest na luty 2019 roku, będzie zawierał 10 kompozycji nagranych wspólnie ze stałym, zaprzyjaźnionym zespołem Maćka: Piotrem ,,Quentinem" Wojtanowskim na basie, Maćkiem Mąką na gitarach, Jankiem Gałachem na skrzypcach i Krzyśkiem ,,Flipperem" Krupą na instrumentach perkusyjnych.

,,Strusia" od dwóch poprzednich albumów odróżnia zdecydowanie bardziej akustyczne brzmienie całości, nawiązujące do tras akustycznych zespołu. Nic dziwnego, skoro to właśnie wersje akustyczne poprzednich płyt Maćka cieszą się tak dużą popularnością, co niejako potwierdza niesłabnące zainteresowanie albumem ,,Live Trax 12" (2012).

Trasa koncertowa (choć premierowa, tym razem akustyczna) odbywać się będzie w okresie 07-24 lutego 2019 i jest jak zwykle w przypadku Maćka, ambitna; przez niemal 3 tygodnie podróżując po całej Polsce, muzycy grać będą, dzień w dzień, przekrój wszystkich poprzednich płyt Balcara przeplatany tymi najnowszymi, prosto ze ,,Strusia";-)

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Wasteland, Baby! - Hozier
Wasteland, Baby! - Hozier wydaje nowy album [WIDEO]

Premiera zaplanowana jest na 1 marca 2019.

Slash
Slash - fenomenalny gitarzysta wystąpi w Polsce

Będzie to już czwarta wizyta tego artysty w naszym kraju.