Koncert
Myslovitz

Myslovitz

  • 2022-03-18, , godzina 20:00
  • 110 zł (Koncert zespołu Myslovitz)
  • Stary Maneż, Gdańsk

Bilety

Opis

Zapraszamy na koncert zespołu Myslovitz, który odbędzie się w gdańakim klubie Stary Maneż. Myslovitz bilety już dostępne!

O Myslovitz

Myslovitz to zespół, który wywarł ogromny wpływ na polską scenę muzyczną. Ukształtowany, dojrzały, a zarazem energetyczny i świeży. Z klasą i stylem nie do podrobienia. Ich historia to gotowy scenariusz filmowy, z wciągającą fabułą, z zaskakującymi zwrotami akcji, ale przede wszystkim świetną ścieżką dźwiękową. Aby przyciągnąć uwagę nie muszą szokować i skandalizowa

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Myslovitz"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Gdańsk, koncerty Gdańsk na dziś, koncerty Gdańsk jutro, koncerty Gdańsk w tym tygodniu, koncerty Gdańsk na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Griff i Sigrid wydały wspólny singiel "Head on Fire" [WIDEO]

Dwie utalentowane wokalistki Griff i Sigrid, połączyły siły we wspólnym singlu.

Meat Loaf
Nie żyje Meat Loaf. Zmarł w wieku 74 lat

Kim był i skąd możemy go znać?

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!