Koncert
Nosowska NA TŁUSTO i BASTA trasa 2019

Nosowska NA TŁUSTO i BASTA trasa 2019

  • 2019-02-16, , godzina 20:00
  • od 99 zł
  • Stary Maneż, Gdańsk

Bilety

Wystąpią

Opis

 

Good Taste Production i Kayax zapraszają na drugą część trasy koncertowej promującej najnowszy album Katarzyny Nosowskiej ,,BASTA".

Nosowska NA TŁUSTO i BASTA trasa 2019

Kłopotliwe jest przedstawianie Katarzyny Nosowskiej w kilku zdaniach, bo to Artystka, która musi wynajmować sporych rozmiarów magazyn, by pomieścić wszystkie statuetki i dyplomy dla najlepszej polskiej wokalistki i autorki tekstów. Jak to możliwe, że tak skromna, unikająca tłumów dziewczyna zdominowała naszą scenę? Odpowiedź jest prosta: talent i pracowitość. Gdy tylko Hey ma wolne, Nosowska solo - choć zawsze ze znakomitymi partnerami, penetruje krainy, w które z macierzystym zespołem się nie zapuszcza.

Ostatnio eksploruje też sfery spoza świata muzycznego. Od roku bardzo aktywnie działa na Instagramie, gdzie prowadzi treningi fatness i przybierając śmieszną gębę, mówi o życiu, show-biznesie, celebrytach, współczesnych snobizmach, fobiach i modach. Prosto, zwięźle, szczerze, szalenie błyskotliwie i dowcipnie. Cykl filmików ,,A ja żem jej powiedziała..." stał się inspiracją do książki o tym samym tytule, która od maja stała się już bestsellerem.

Na polu muzycznym Nosowska również nie próżnuje, właśnie ukazał się jej kolejny solowy album BASTA, tym razem za stronę muzyczną i produkcję odpowiada Michał FOX Król. To zbiór 11, bardzo osobistych w warstwie tekstowej, utworów, jak sama Nosowska mówi - ,,to najważniejsza płyta". Nowy materiał będzie można usłyszeć na żywo podczas, już prawie w całości wyprzedanej, jesiennej trasy koncertowej - ,,NOSOWSKA na tłusto" i zimą 2019 na drugiej części trasy NOSOWSKA na tłusto i BASTA

 

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Wasteland, Baby! - Hozier
Wasteland, Baby! - Hozier wydaje nowy album [WIDEO]

Premiera zaplanowana jest na 1 marca 2019.

Slash
Slash - fenomenalny gitarzysta wystąpi w Polsce

Będzie to już czwarta wizyta tego artysty w naszym kraju.