Koncert
Punk Fest 2020

Punk Fest 2020

  • 2020-12-12, , godzina 15:00
  • przedsprzedaż 80zł do 31 sierpnia, od 1 września 90zł, w dniu koncertu 100zł.
  • B90 Klub, Gdańsk

Wystąpią

Opis

Punk Fest zagości w Gdańsku!

To będzie wyjątkowe wydarzenie dla fanów starego, dobrego punk rocka. Klasycy rodzimego grania spod znaku irokeza zagrają w Gdańsku na dwóch scenach w ramach festiwalu Punk Fest 2020.

Impreza pod hasłem Punk Fest wpisała się już na stałe w kalendarz rockowych wydarzeń w Polsce. Galicja Productions po raz kolejny zbierze na jednym koncercie zespoły, które od lat cieszą się kultowym statusem wśród rodzimych punkowców.

Punk Fest to jedyna tak duża cykliczna impreza skierowana do fanów muzyki punk rockowej.

Tym razem gramy dla Was po raz pierwszy w gdańskim klubie B90. Podczas kolejnej odsłony tego niesamowicie lubianego festiwalu wystąpi czołówka polskiej sceny punkrockowej: KSU, Sex Bomba,The Bill, Gaga, Zielone Żabki, Alians, Włochaty, Leniwiec, Moskwa, Prawda, Nauka O Gównie, Uliczny Opryszek oraz WC.

"Jest to dla nas niezwykle ważne wydarzenie, ponieważ Galicja Productions od samego początku swojego istnienia była niezwykle związana z szeroko pojętą muzyką punkrockową i tego typu koncerty organizujemy z niezwykłą przyjemnością.
Nie będziemy ukrywać, że ma to duży związek z naszymi prywatnymi upodobaniami muzycznymi, więc możecie liczyć na ściśle wyselekcjonowaną, absolutną klasykę gatunku, najlepszy skład oraz największe punkowe klasyki w najlepszych wykonaniach."- piszą organizatorzy Punk Festu, firma Galicja Productions

Zapraszamy serdecznie na kolejną (po krakowskich, katowickiej, warszawskiej i rzeszowskiej edycji) odsłonę Punk Fest, już 12 grudnia 2020 do Gdańska!

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Punk Fest 2020 "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Gdańsk, koncerty Gdańsk na dziś, koncerty Gdańsk jutro, koncerty Gdańsk w tym tygodniu, koncerty Gdańsk na weekend, koncerty Gdańsk Punk, koncerty Gdańsk Punk na dziś, koncerty Gdańsk Punk jutro, koncerty Gdańsk Punk w tym tygodniu, koncerty Gdańsk Punk na weekend, koncerty Gdańsk Punk, koncerty Gdańsk Punk na dziś, koncerty Gdańsk Punk jutro, koncerty Gdańsk Punk w tym tygodniu, koncerty Gdańsk Punk na weekend, koncerty Gdańsk Rock, koncerty Gdańsk Rock na dziś, koncerty Gdańsk Rock jutro, koncerty Gdańsk Rock w tym tygodniu, koncerty Gdańsk Rock na weekend, koncerty Gdańsk Rock, koncerty Gdańsk Rock na dziś, koncerty Gdańsk Rock jutro, koncerty Gdańsk Rock w tym tygodniu, koncerty Gdańsk Rock na weekend, koncerty Gdańsk Rock, koncerty Gdańsk Rock na dziś, koncerty Gdańsk Rock jutro, koncerty Gdańsk Rock w tym tygodniu, koncerty Gdańsk Rock na weekend, koncerty Gdańsk Punk, koncerty Gdańsk Punk na dziś, koncerty Gdańsk Punk jutro, koncerty Gdańsk Punk w tym tygodniu, koncerty Gdańsk Punk na weekend, koncerty Gdańsk Punk rock, koncerty Gdańsk Punk rock na dziś, koncerty Gdańsk Punk rock jutro, koncerty Gdańsk Punk rock w tym tygodniu, koncerty Gdańsk Punk rock na weekend, koncerty Gdańsk Punk, koncerty Gdańsk Punk na dziś, koncerty Gdańsk Punk jutro, koncerty Gdańsk Punk w tym tygodniu, koncerty Gdańsk Punk na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Keymakers - Diamond
Metalcorowa ekipa Keymakers prezentuje singiel "Diamond" [WIDEO]

Kawałek "Diamond" promuje debiutancką EP'kę zespołu pod tym samym tytułem.

Pezet
Pezet wydaje album "Muzyka Współczesna Extended" w kształcie radia samochodowego

Premiera płyty została przełożona z powodu pandemii COVID-19.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!