Koncert
Robert Plant & Alison Krauss

Robert Plant & Alison Krauss

  • 2022-07-18, , godzina 18:00
  • 275 zł (Robert Plant & Alison Krauss)
  • Opera Leśna, Sopot

Bilety

Opis

Robert Plant & Alison Krauss ogłaszają pierwszą od dwunastu lat trasę koncertową, ramach której wystąpią w Polsce! Artyści zagrają już 18 lipca 2022 w sopockiej Operze Leśnej. 

 

Plenerowe koncerty Roberta Planta & Alison Krauss odbędą się latem 2022 roku. Trasa będzie przebiegała od nowojorskiego Forest Hills Stadium, przez londyński Hyde Park, po wspaniałą berlińską Cytadelę Spandau, a także Operę Leśną w Sopocie.

Robert Plant & Alison Krauss bilety

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulow

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Robert Plant & Alison Krauss"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Sopot, koncerty Sopot na dziś, koncerty Sopot jutro, koncerty Sopot w tym tygodniu, koncerty Sopot na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Luuka Luk
Luuka Luk prezentuje nowy utwór "Lost Hope" [WIDEO]

Do pracy nad teledyskiem artysta zaprosił Bedzieladnie.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!