Koncert
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox 

Scott Bradlee's Postmodern Jukebox 

  • 2023-10-12
  • Stary Maneż, Gdańsk

Opis

Pop-jazzowa sensacja prosto z Nowego Yorku–Postmodern Jukebox powraca do UK i Europy z innowacyjną interpretacją klasycznych hitów.

 

“Lata mijają, a trendy ciągle się zmieniają, ale niczym Jaguar XK-E rocznik 1961–hity z przeszłości są coraz bardziej doceniane, właśnie po czasie. Niezależnie czy jesteś pasjonatem winyli, czy fanem TikToka–dołącz do niezapomnianej podróży po stuleciu ponadczasowej muzyki.”–Scott Bradlee Trasa koncertowa Postmodern Jukebox–“Life In The Past Lane” jest celebracją największych utworów XX wieku, wraz z połączeniem rozpoznawalnych hitów z obecnej ery–idealna fuzja tego co vintage, z tym co nowoczesne. Na wiosnę ta muzyczna maszyna czasu zadebiutuje w UK.

Rozpoczynająca się w kwietniu 2023 roku, trasa‘Life In The Past Lane’obejmie takie koncerty jak występ na Cambridge’sCorn Exchange26 kwietnia czy wRoyal Festival Hallw Londynie 28 kwietnia, a także zawita do Birmingham, Edinburgh, Sheffield, Manchester, Brighton,Norwich, Nottingham, Liverpooli wiele innych miast.

Jak zawsze, na występach PMJ możemy spodziewać się zespołu składającego się z najbardziej fascynujących wokalistów, instrumentalistów i stepujących tancerzy, którzy dostarczą nam rozrywki z górnej półki. Nie zabraknie równieżgościspecjalnych,którzysprawią,żekażdykoncertbędzieniezapomnianymielektryzującym doświadczeniem muzyki na żywo z tego, jak i z wcześniejszych okresów.

ip
Fot: Dana Lynn Pleasant 

 

TRASA POSTMODERN JUKEBOX-LIFE IN THE PAST LANEUK ZACZYNA SIĘ 26 KWIETNIA 2023

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Scott Bradlee's Postmodern Jukebox "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Gdańsk, koncerty Gdańsk na dziś, koncerty Gdańsk jutro, koncerty Gdańsk w tym tygodniu, koncerty Gdańsk na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Kylie wydaje nowy album "Tension" [WIDEO]

Długo oczekiwana pełna euforycznych, pełnych mocy tanecznych bangerów i zmysłowych piosenek.

Popularne
Iga Kozacka opowiada o kulisach powstania "Planu A" i wspÃłłpracy z Adamem Sztabą [WYWIAD]
Iga Kozacka opowiada o kulisach powstania "Planu A" i współpracy z Adamem Sztabą [WYWIAD]

Artystka zdradza, z kim chciałaby nawiązać muzyczną współpracę w przyszłości.

Buka prezentuje album "Po drugiej stronie lustra 2023" [WIDEO]

Album ten to muzyczno-liryczna reprodukcja.