Koncert
SEA YOU 3city Music Showcase

SEA YOU 3city Music Showcase

  • 2023-04-13, , godzina 14:00
  • 99 zł (Sea You Music Showcase 2023: czwartek)
  • Teatr Szekspirowski, Gdańsk

Bilety

Opis

Zapraszamy na SEA YOU2 - drugą edycję wydarzenia, które ma tchnąć świeżego ducha w trójmiejską i pomorską scenę muzyczną. To miejsce spotkań ludzi z branży, przestrzeń do rozmów oraz możliwość nawiązania sieci kontaktów. Trzydniowe święto trójmiejskiej sceny muzycznej po raz drugi odbędzie się w Teatrze Szekspirowskim,  w dniach 13-15 kwietnia 2023 r. SEA YOU 3city Music Showcase bilety już w sprzedaży.

SEA YOU 3city Music Showcase 2023

Przez trzy dni, na dwóch scenach, zobaczymy występy ponad 30

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "SEA YOU 3city Music Showcase"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Gdańsk, koncerty Gdańsk na dziś, koncerty Gdańsk jutro, koncerty Gdańsk w tym tygodniu, koncerty Gdańsk na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Roxie Węgiel przedstawia nowy album "13+5" [WIDEO]

Ten album to nowa odsłona dodaje artystka.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!