Koncert
Sean Webster (UK)

Sean Webster (UK)

  • 2018-11-29
  • 30
  • Blues Club, Gdynia

Bilety

Opis

Zapraszamy na dwa koncerty Seana Webstera! Brytyjski gitarzysta wystąpi 28 i 29 listopada w Blues Club w Gdyni. Sean Webster bilety na koncerty już dostępne (w sprzedaży ulgowe bilety studenckie)! W 2004 roku, Sean wydał debiutancki album ,,Long Time Doming" i od razu zachwycił publiczność swoimi możliwościami gitarowymi. Sean, jako gitarzysta, łączy w swojej technice gry wiele różnorodnych inspiracji - od Alberta Collinsa, przez Erica Claptona i Marka Knopflera do Gary'ego Moore'a oraz  SRV. Ponadto wokal Seana brzmi bogato i seksownie, z głębokim pomrukiem przywodząc na myśl Joe Cockera, Bryana Adamsa czy Jonny'ego Langa.

Jeden z czołowych brytyjskich magazynów bluesowych  "Blues Matters!" - określił debiutancki album Webstera jako "prawdziwy klejnot", podsumowując go zdaniem: "Sean jest gotowy na to, by grać na wielkich scenach, jest fenomenalnym gitarzystą." Od 2005 roku koncertuje w całej Wielkiej Brytanii włączając w to występy na żywo na Burnley Festival, Maryport Festival i na prestiżowym Great British R&B Festival w Colne. Drugi album- ,,If Only" - przekracza granice bluesa, przyciągając do muzyki Seana szerszą i często młodszą publiczność. ,,If Only" zwrócił także uwagę Tony'ego Edera, wydawcy ,,Where's Eric" - oficjalnego magazynu Erica Claptona. Eder określił bluesmana etykietą ,,Należy obserwować!". 

Sean nagrał także sesję na żywo dla programu radiowego Paul'a Jones'a, który wyemitowano we wrześniu 2006 roku co umożliwiło kontakt z muzyką Sean'a ponad pięćsettysięcznej publice. Jego muzyka była regularnie transmitowana na całym świecie, włączając w to Bośnię, Kanadę, Hiszpanię, Francję, Niemcy itp. Poza graniem koncertów w Wielkiej Brytanii odbył z sukcesami 5 tygodniową trasę w USA grając w Chicago, Minnesocie, Houston, Galvaston i Austin w Texasie.  Od kiedy wystąpił na Gdynia Blues Festival na stałe podbił serca gdyńskiej publiki. Sean Webster koncerty Gdynia, Sean Webster bilety na koncerty Blues Club - 28 i 29.11.2018!

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Sean Webster (UK)"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Gdynia, koncerty Gdynia na dziś, koncerty Gdynia jutro, koncerty Gdynia w tym tygodniu, koncerty Gdynia na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Muchy
"Miłość" zapowiada nowy album Much [WIDEO]

Przesłuchaj najnowszy singiel formacji.

Davida Garrett zagra w Krakowie

David Garrett ogłasza nową trasę na 10-lecie swojej artystycznej kariery. Bilety są już w sprzedaży!

Konkurs Ziaja