Koncert
Serwus Madonna - Piosenki z repertuaru Ewy Demarczyk

Serwus Madonna - Piosenki z repertuaru Ewy Demarczyk

  • 2022-12-18, , godzina 18:00
  • 139 zł (Serwus Madonna - piosenki z repertuaru Ewy Demarczyk)
  • Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina, Gdańsk

Bilety

Opis

Serwus Madonna - Piosenki z repertuaru Ewy Demarczyk w Gdański i Wrocławiu Janusz Radek, Maja Kleszcz i Katarzyna Groniec powracają z kultowym recitalem z piosenkami z repertuaru Ewy Demarczyk! Zapraszamy już 18 grudnia do gdańskiej Filharmonii Bałtyckiej i 11 lutego do  Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Serwus Madonna - Piosenki z repertuaru Ewy Demarczyk bilety już w sprzedaży.

Serwus Madonna - Piosenki z repertuaru Ewy Demarczyk informacje o koncercie

  • Gdańsk - 18.12.2022, Filharmonia Bałtyc

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Serwus Madonna - Piosenki z repertuaru Ewy Demarczyk"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Gdańsk, koncerty Gdańsk na dziś, koncerty Gdańsk jutro, koncerty Gdańsk w tym tygodniu, koncerty Gdańsk na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Tarja prezentuje nowy album "Best Of: Living The Dream"[AUDIO]

To pierwszy album album "Best of" w historii artystki.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!