Koncert
Tre Voci

Tre Voci

  • 2020-09-01, , godzina 19:00
  • 99 zł (Tre Voci with Love)
  • Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina, Gdańsk

Bilety

Opis

Zapraszamy na koncerty Tre Voci do Gdańska i Torunia. Tre Voci bilety na koncerty już dostępne. 

 

Koncert Tre Voci w Auli UMK Toruniu odbędzie się na rzecz niepełnosprawnych dzieci z Hospicjum Nadzieja z okazji 20-lecia Agencji Artystycznej Tamada.

O Tre Voci

Pierwszy i jedyny w Polsce zespół crossoverowy Tre Voci tworzą Voytek Soko Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj. Trzy potężne głosy, trzy indywidualności i wielka przyjaźń. Tre Voci to połączenie klasyki, młodości i elegancji. 

 

Tenorzy na nowo odkrywają piękno klasycznych dzieł nadając im współczesnego brzmienia, a przeboje muzyki popularnej wzbogacają symfonicznymi aranżacjami i operowym rozmachem. Zaskakują wykonaniem tak wielkich przebojów, jak Hallelujah, Besame Mucho , czy Show Must Go On.

 

Największe atuty zespołu to: ogromna pasja do śpiewu, spora dawka humoru, luz na scenie, nieustanny kontakt z publicznością oaz wyjątkowa swoboda w interpretacji najpopularniejszych hitów muzyki klasycznej i rozrywkowej.

Tre Voci with Love koncerty 2020

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Tre Voci "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Gdańsk, koncerty Gdańsk na dziś, koncerty Gdańsk jutro, koncerty Gdańsk w tym tygodniu, koncerty Gdańsk na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
DANE - Damian Stankiewicz
DJ Dane prezentuje nowy utwór "Get Money"

Młody muzyk wychodzi również naprzeciw wszystkim, którym brakuje aktualnie koncertów na żywo.

Opener 2021
Open'er Festival 2021 potwierdza pierwszych artystów

Pierwsi artyści potwierdzają koncerty na Open'er Festival powered by Orange 2021.