Koncert
Windshield (Gruzja)

Windshield (Gruzja)

  • 2018-07-19
  • 20
  • Blues Club, Gdynia, Gdynia

Opis

Zapraszamy na koncert pochodzącego z Gruzji zespołu Windshield, którzy wystąpią już 19 lipca w gdyńskim  Blues Club. Windshield bilety na koncert już dostępne (w sprzedaży ulgowe bilety studenckie)! Windshield z Gruzji to zespół grający muzykę z ogranicza takich gatunków jak American Country, Blues i Southern Rock. Anri Gogitauri i Shota Adamashvili zaczęli grać jako duet w 2015 roku, a później jako pełny zespół.

Są laureatami Kaukazie Music Awards Phoenix 2017, w kategorii piosenka roku ( byli także nominowani w kategorii  kapela roku) . W tym samym roku Windshield wystąpił na festiwalu Tbilisi Open Air w Gruzji oraz na festiwalu Visagino Country na Litwie. Supportował również koncert Beth Hart w Tbilisi.Zespół koncentruje się głównie na tworzeniu i wykonywani swojej własnej, oryginalnej muzyki. Latem 2018 roku będzie występował z całej Europie jako duet. Windshield koncert Blues Club Gdynia, 19.07.2018, Windshield bilety na koncert Gdynia w sprzedaży!

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Windshield (Gruzja)"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Gdynia, koncerty Gdynia na dziś, koncerty Gdynia jutro, koncerty Gdynia w tym tygodniu, koncerty Gdynia na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Tede
Tede zagra w Czersku

Artysta wystąpi 22 grudnia 2018 w ramach #NOJItour.

Ziggy Marley
Ziggy Marley pierwszą gwiazdą Pol'and'Rock Festival 2019

25. edycja festiwalu odbędzie się 1-3 sierpnia 2019.

Konkurs Ziaja