BRANŻE
ID:260216

Magazynier / Operator wózka widłowego UDT (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000000A4zaQAC

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia, Sopot, Gdańsk

Obowiązki:
  • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania,
  • przyjmowanie towarów do magazynu,
  • przechowywanie i składowanie towaru,
  • kompletowanie towaru oraz jego rozsyłka,
  • posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową, instrukcjami i normami,
  • obsługa systemów informacyjnych,
  • monitorowanie zapasów magazynowych,
  • sprawdzanie dat ważności przechowywanych produktów,
  • udział w inwentaryzacjach.
Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wysokiego składowania,
  • certyfikat UDT warunek konieczny,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera wysokiego składowania minimum 6 miesięcy,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • sprawność fizyczna,
  • sumienność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań i obowiązków,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym 6-14 i 14-22.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • stawkę 2700 - 3000 zł netto miesięcznie,
  • premię uznaniową do 500 zł netto,
  • benefity pozapłacowe tj. ubezpieczenie medyczne, karta sportowa,
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego,
  • rozbudowany system szkoleń,
  • praca na terenie Gdyni, ul. Hutnicza.
Uprzejmie prosimy o aplikację osób zdecydowanych, nastawionych na długą współpracę. Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:obsługa wózka widłowego wysokiego składowania,
przyjmowanie towarów do magazynu,
przechowywanie i składowanie towaru,
kompletowanie towaru oraz jego rozsyłka,
posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową, instrukcjami i normami,
obsługa systemów informacyjnych,
monitorowanie zapasów magazynowych,
sprawdzanie dat ważności przechowywanych produktów,
udział w inwentaryzacjach.

Wymagania:uprawnienia do obsługi wózków widłowych wysokiego składowania,
certyfikat UDT warunek konieczny,
doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera wysokiego składowania minimum 6 miesięcy,
umiejętność obsługi komputera,
sprawność fizyczna,
sumienność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań i obowiązków,
gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym 6-14 i 14-22.

Oferujemy:umowę o pracę na pełen etat,
stawkę 2700 - 3000 zł netto miesięcznie,
premię uznaniową do 500 zł netto,
benefity pozapłacowe tj. ubezpieczenie medyczne, karta sportowa,
jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego,
rozbudowany system szkoleń,
praca na terenie Gdyni, ul. Hutnicza.