BRANŻE
ID:252303

Monter kadłubów okrętowych

Numer referencyjny: a0t4H00000sNM25QAG

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk, Polska

Zadania:
  • ręczne cięcie tlenowe z wolnej ręki (cięcie proste i ukosowanie),
  • wykonywanie spoin sczepnych pachwinowych i czołowych, w każdej pozycji procesem 111 lub 135,
  • montowanie elementów i zespołów przestrzennych konstrukcji stalowych, w tym konstrukcji kadłubów okrętowych - w standardach jakościowych obowiązujących w branży nowoczesnej inżynierii morskiej,
  • posługiwanie się urządzeniami, przyrządami, narzędziami pomocniczymi i oprzyrządowaniem monterskim, w tym narzędziami pneumatycznymi magnetycznymi i hydraulicznymi.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia zawodowego na stanowisku montera kadłubów / spawacza,
  • możliwości przedstawienia certyfikatów spawalniczych met. 135 lub 111,
  • ukończenia kursu ręcznego cięcia tlenowego,
  • zaświadczenia poddźwignicowego/hakowego lub operatora UTB kat. IIS,
  • samodzielności, dokładności w pracy,
  • gotowości do odbycia zawodowych testów praktycznych.
Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie i możliwość dłuższej współpracy,
  • bardzo dobre warunku pracy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie.
Oferta dotyczy pracy stałej i zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta.

Zadania:ręczne cięcie tlenowe z wolnej ręki (cięcie proste i ukosowanie),
wykonywanie spoin sczepnych pachwinowych i czołowych, w każdej pozycji procesem 111 lub 135,
montowanie elementów i zespołów przestrzennych konstrukcji stalowych, w tym konstrukcji kadłubów okrętowych - w standardach jakościowych obowiązujących w branży nowoczesnej inżynierii morskiej,
posługiwanie się urządzeniami, przyrządami, narzędziami pomocniczymi i oprzyrządowaniem monterskim, w tym narzędziami pneumatycznymi magnetycznymi i hydraulicznymi.

Od Kandydatów oczekujemy:doświadczenia zawodowego na stanowisku montera kadłubów / spawacza,
możliwości przedstawienia certyfikatów spawalniczych met. 135 lub 111,
ukończenia kursu ręcznego cięcia tlenowego,
zaświadczenia poddźwignicowego/hakowego lub operatora UTB kat. IIS,
samodzielności, dokładności w pracy,
gotowości do odbycia zawodowych testów praktycznych.

Oferujemy:stałe zatrudnienie i możliwość dłuższej współpracy,
bardzo dobre warunku pracy,
konkurencyjne wynagrodzenie.