BRANŻE
ID:253938

Monter urządzeń dźwigowych

Numer referencyjny: a0t4H00000sNgScQAK

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:
  • montaż i uruchamianie urządzeń dźwigowych z instrukcją,
  • bieżący serwis i remonty,
  • współpraca z klientami firmy, inżynierami i kierownikami prac budowlanych.
Wymagania:
  • doświadczenia na stanowisku montera lub serwisanta w branży urządzeń dźwigowych (windy / schody ruchome) min. 2 lata,
  • wykształcenia z zakresu mechaniki, budowy maszyn lub elektryki, lub ogólnobudowlanego,
  • umiejętność pracy w zespole (każdy monter pracuje z pomocnikiem),
  • prawo jazdy kat. B czynne,
  • przestrzeganie procedur oraz zasad BHP.
Oferujemy:
  • umowę o pracę od pierwszego dnia pracy w stabilnej międzynarodowej firmie,
  • prywatną opiekę medyczną wraz z pakietem stomatologicznym,
  • możliwość dopisania do opieki medycznej bliskich w tym seniorów, do specjalnego pakietu dostosowanego do ich potrzeb,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • karta sportowa umożliwiająca dostęp do ponad 4000 obiektów sportowych w całej Polsce,
  • karty przedpłacone na święta,
  • dofinansowanie studiów,
  • nauka języka angielskiego na poziomie dopasowanym do pracownika,
  • dofinansowanie wypoczynku Twojego oraz zorganizowanego wypoczynku dla Twoich dzieci,
  • imprezy integracyjne, celebrowanie jubileuszy pracowników,
  • konkursy z nagrodami rzeczowymi i pieniężnymi,
  • 5-drzwiowy samochód osobowy, także do użytku prywatnego, oraz nowoczesny telefon,
  • możliwość dołączenia do zespołów wspierających kulturę i integrację w firmie, dzięki czemu zdobędziesz realny wpływ na swoje środowisko pracy,
  • pracę w zespole doświadczonych specjalistów i wsparcie przełożonych,
  • możliwość zdobywania nowych umiejętności, szkolenia oraz rozwój zawodowy.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:montaż i uruchamianie urządzeń dźwigowych z instrukcją,
bieżący serwis i remonty,
współpraca z klientami firmy, inżynierami i kierownikami prac budowlanych.

Wymagania:doświadczenia na stanowisku montera lub serwisanta w branży urządzeń dźwigowych (windy / schody ruchome) min. 2 lata,
wykształcenia z zakresu mechaniki, budowy maszyn lub elektryki, lub ogólnobudowlanego,
umiejętność pracy w zespole (każdy monter pracuje z pomocnikiem),
prawo jazdy kat. B czynne,
przestrzeganie procedur oraz zasad BHP.

Oferujemy:umowę o pracę od pierwszego dnia pracy w stabilnej międzynarodowej firmie,
prywatną opiekę medyczną wraz z pakietem stomatologicznym,
możliwość dopisania do opieki medycznej bliskich w tym seniorów, do specjalnego pakietu dostosowanego do ich potrzeb,
grupowe ubezpieczenie na życie,
karta sportowa umożliwiająca dostęp do ponad 4000 obiektów sportowych w całej Polsce,
karty przedpłacone na święta,
dofinansowanie studiów,
nauka języka angielskiego na poziomie dopasowanym do pracownika,
dofinansowanie wypoczynku Twojego oraz zorganizowanego wypoczynku dla Twoich dzieci,
imprezy integracyjne, celebrowanie jubileuszy pracowników,
konkursy z nagrodami rzeczowymi i pieniężnymi,
5-drzwiowy samochód osobowy, także do użytku prywatnego, oraz nowoczesny telefon,
możliwość dołączenia do zespołów wspierających kulturę i integrację w firmie, dzięki czemu zdobędziesz realny wpływ na swoje środowisko pracy,
pracę w zespole doświadczonych specjalistów i wsparcie przełożonych,
możliwość zdobywania nowych umiejętności, szkolenia oraz rozwój zawodowy.