BRANŻE
ID:258453

Nie oczekujemy doświadczenia - to u nas je zdobędziesz!

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Konsultant Infolinii

Miejsce pracy: woj. pomorskie, Gdynia

Data publikacji: 2021-07-26

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca stała

Jesteś ambitny i chciałbyś spróbować swoich sił w rozmowach z klientami indywidualnymi i biznesowymi?Ta propozycja jest skierowana właśnie do Ciebie!

Nie oczekujemy doświadczenia - to u nas je zdobędziesz! Miejsce pracy: Gdynia

Twoje zadania:- obsługa połączeń przychodzących- przedstawianie ofert klientom- budowanie relacji z klientem- doradzanie i pomaganie klientom

Czego oczekujemy?- komunikatywności- chęci do działania oraz realizacji celów- pozytywnego nastawienia- entuzjazmu do działania

Co oferujemy?- gwarantowana stawka podstawowa (18,30 zł brutto/h)+premie- pakiet szkoleń z obsługi Klienta- doskonały system motywacyjny- miłą atmosferę- zgrany zespół- pracę w nowoczesnym biurze w centrum Gdyni