BRANŻE
ID:243962

Opiekunka dziecięca

Firma: Agencja Niań "Niania na 5+"

Stanowisko: Opiekunka do dzieci

Miejsce pracy: woj. pomorskie

Data publikacji: 2018-11-26

Branża: Inne

Rodzaj: Praca tymczasowa

Wynagrodzenie: 15 PLN brutto na godzinę

Opis firmy:

Agencja Niań

E-mail: m.marcelino@agencjanian.pl

www.agencjanian.pl

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Gdańsk, Sopot, Gdynia i okolice
Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie

Opis oferty
Agencja Niań to nowy, innowacyjny projekt, którego celem jest zrzeszenie społeczności opiekunek dziecięcych oferujących swój czas w niepełnym wymiarze godzin – w zależności od planu zajęć czy własnych preferencji.
Niania to niezwykle wdzięczny zawód, gdzie wynagrodzenie obejmuje nie tylko finanse, ale także uśmiechnięte buźki, oplatające szyję rączki , słodkie całusy i szczere okrzyki radości.
Dzieci to największy skarb swoich rodziców, dlatego przekazanie ich w ręce nawet najcudowniejszej cioci to nie lada wyzwanie – pomożemy Ci ułatwić to zadanie!

Oczekujemy:

KOGO SZUKAMY
- Jesteś studentką i masz mniej niż 26 lat?
- Masz do dyspozycji trochę wolnego czasu, który chętnie zamienisz na dodatkowe pieniądze bez konieczności składania długoterminowych deklaracji?
- Kochasz dzieci i uwielbiasz aktywnie spędzać czas?
- Masz ciekawe zainteresowania, którymi lubisz się dzielić?
- Jesteś ulubienicą wszystkich dzieci w swojej rodzinie i wśród znajomych?
- Lubisz troszczyć się o najmłodszych i pokazywać im świat?
- Jesteś osobą uśmiechniętą, energiczną i masz głowę pełną pomysłów?
Dołącz do nas!

Oferujemy:

OFERUJEMY
- atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę zlecenie
- bezpłatne szkolenie „Niania na 5+”, dzięki któremu dowiesz się m.in. jak udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej oraz jak aktywnie spędzać czas z maluszkami
zlecenia dopasowane do Twojego planu zajęć i Twoich preferencji – zarządzanie czasem online.

Dane kontaktowe:

Zadbamy o to, abyś mogła budować swoją pozycję i dostawać jak najwięcej zleceń!

Prosimy o składanie aplikacji pod adresem www.agencjanian.pl klikając w przycisk APLIKUJ
Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatkami!