BRANŻE
ID:233776

Przedstawiciel Handlowy! Min 2500 PLN netto!

Firma: Never Say Never

Miejsce pracy: woj. pomorskie

Data publikacji: 2017-06-19

Branża: Telekomunikacja, Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Wynagrodzenie: od 2500 do 4500 PLN netto miesięcznie

Opis firmy:

Jesteśmy Firmą szkoleniowo-sprzedażową, jako lider sprzedaży na polskim rynku, w kanale D2D do nowego oddziału w Gdyni poszukujemy osób (także bez doświadczenia) na stanowisko:

Asystent Managera, Doradca Klienta, Przedstawiciel Handlowy, Specjalista ds. Sprzedaży.

Poszukujemy cierpliwych, komunikatywnych osób, które lubią kontakt z ludźmi, są ambitni, nie boją się wyzwań i pracy w terenie oraz chcą rozpocząć lub rozwijać swoją karierę.

Zapewniamy wysokie wynagrodzenie, które również jest uzależnione od Twoich ambicji i chęci.

Jeżeli jesteś osobą z doświadczeniem to świetnie, jeżeli jeszcze go nie masz to nie problem. Nasza kadra odpowiednio przygotuje Cię do pracy.
Zapewniamy świetną atmosferę w młodym i ambitnym zespole. Pracujemy wspólnie na wspólny sukces i wspieramy się wzajemnie. Największą siłą naszej firmy są właśnie odpowiedni ludzie, którzy potrafią czerpać radość z pracy.
Jeśli uwielbiasz działanie - Jeśli kontakt z ludźmi sprawia Ci przyjemność - Jeśli jesteś systematyczny i przedsiębiorczy - Zacznij pracę z nami od zaraz! Chcemy Cię poznać i dać Ci szansę na rozwój.

Opis stanowiska:

W związku z otwarciem nowego oddziału w Gdyni, pilnie poszukujemy osób, które odpowiedzialne będą za realizację projektów marketingowych, przygotowywanie raportów oraz kontakt z klientami.

Oczekujemy:

  • możliwości rozpoczęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjności
  • kreatywności, zapału i zaangażowania
  • pozytywnego nastawienia
  • łatwości nawiązywania kontaktów
  • organizacji oraz determinacji w dążeniu do celu

Oferujemy:

  • współpracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • realizację aspiracji zawodowych poprzez jasno określone możliwości rozwoju
  • współpracę w dynamicznym zespole
  • atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia
  • pomoc oraz wsparcie opiekuna i koordynatora.
  • dobry start na ścieżce zawodowej
  • szkolenia przygotowujące do wykonywania zadań
  • dynamiczne zajęcie, dzięki któremu będziesz mógł się rozwijać
  • awans w strukturach firmy
  • bonusy, konkursy, imprezy integracyjne