BRANŻE
ID:240089

Przedstawiciel handlowy - Van Seller "Akcja Lato"

Numer referencyjny: a0t5800000OZOYYAA5

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. pomorskie, Gdynia

Data publikacji: 2018-05-07

Branża: Sprzedaż

Rodzaj: Praca tymczasowa

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Obowiązki:
  • aktywna sprzedaż produktów tytoniowych odbiorcom detalicznym,
  • kontrola zapasów u odbiorców detalicznych,
  • rozwijanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami oraz nowymi na podległym rejonie,
  • dbanie o wizerunek firmy.
Wymagania:
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie w handlu oraz bezpośrednim kontakcie z klientami,
  • nastawienie na realizację celów, wytrwałość oraz dobra organizacja czasu,
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów.
Oferujemy:
  • pracę w okresie wakacyjnym czerwiec - sierpień 2018 r.
  • dwutygodniowe profesjonalne szkolenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia,
  • samochód służbowy i telefon komórkowy,
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy,
  • miejsca pracy: Elbląg, Gdynia, Puck, Wejherowo, Lębork, Słupsk,
  • zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenie,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Obowiązki:aktywna sprzedaż produktów tytoniowych odbiorcom detalicznym,
kontrola zapasów u odbiorców detalicznych,
rozwijanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami oraz nowymi na podległym rejonie,
dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania:czynne prawo jazdy kat. B,
mile widziane doświadczenie w handlu oraz bezpośrednim kontakcie z klientami,
nastawienie na realizację celów, wytrwałość oraz dobra organizacja czasu,
komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów.

Oferujemy:pracę w okresie wakacyjnym czerwiec - sierpień 2018 r.
dwutygodniowe profesjonalne szkolenie,
atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia,
samochód służbowy i telefon komórkowy,
możliwość nawiązania dłuższej współpracy,
miejsca pracy: Elbląg, Gdynia, Puck, Wejherowo, Lębork, Słupsk,
zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenie,
oferta dotyczy pracy tymczasowej.