BRANŻE
ID:243431

Sekretarka/Sekretarz

Numer referencyjny: a0t5800000ZsnzIAAR

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. pomorskie, Gdańsk

Data publikacji: 2018-10-26

Branża: Administracja biurowa

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:
  • prace administracyjno-biurowe,
  • obsługa korespondencji (przychodząca/wychodząca) i rejestracja,
  • obsługa procesu obiegu dokumentów,
  • odbiór przesyłek kurierskich,
  • praca na platformie Poczty Polskiej (do przyuczenia),
  • wystawianie dokumentów: KP, KW.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),
  • wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację,
  • wielozadaniowość, dobra organizacja pracy własnej,
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • samodzielność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych,
  • przyjazną atmosferę pracy.
Miejsce pracy: Otomin k. Gdańska

Obowiązki:prace administracyjno-biurowe,
obsługa korespondencji (przychodząca/wychodząca) i rejestracja,
obsługa procesu obiegu dokumentów,
odbiór przesyłek kurierskich,
praca na platformie Poczty Polskiej (do przyuczenia),
wystawianie dokumentów: KP, KW.

Wymagania:wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),
wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku
znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych,
znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację,
wielozadaniowość, dobra organizacja pracy własnej,
wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
samodzielność.

Oferujemy:umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
stabilne zatrudnienie,
możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych,
przyjazną atmosferę pracy.