BRANŻE
ID:241514

Ship Repair Projects Manager

Numer referencyjny: a0t5800000Oa6kRAAR

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:
  • koordynowanie projektów remontów statków od armatorów oraz delegowanie zadań remontowych podległym pracownikom technicznym,
  • rozwijanie współpracy z klientami (nowymi i obecnymi) w zakresie promocji usług serwisowych firmy,
  • planowanie prac remontowych dla zespołu oraz kalkulowanie przewidywanych kosztów remontów dla klientów,
  • raportowanie podejmowanych działań i postępów w realizacji zadań do przełożonego.
Wymagania:
  • praktyczne doświadczenie w prowadzeniu prac remontowych statków (planowanie etapów remontów oraz kosztorysowanie) oraz delegowaniu zadań remontowych podległemu zespołowi technicznemu,
  • doświadczenie w rozwijaniu współpracy z klientami w zakresie promocji usług serwisowych firmy,
  • wykształcenie wyższe - mile widziane z zakresu remontowania statków,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (język używany podczas codziennej pracy),
  • motywacja do odbywania wyjazdów służbowych na terenie kraju oraz za granicą (do 40 %),
  • umiejętność planowania poszczególnych prac remontowych jednostek pływających oraz terminowa ich realizacja,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu remontowego.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez praktyczną realizację projektów remontowych u liderów z branży,
  • zatrudnienie w gronie wyspecjalizowanych osób, dla których liczy się nastawienie na klienta,
  • elastyczną formę współpracy (umowa o pracę lub własna działalność - do uzgodnienia),
  • długofalową współprace oraz konkurencyjne warunki zatrudnienia,
  • niezbędne do wykonywania codziennej pracy narzędzia oraz pakiet benefitów socjalnych.

Obowiązki:koordynowanie projektów remontów statków od armatorów oraz delegowanie zadań remontowych podległym pracownikom technicznym,
rozwijanie współpracy z klientami (nowymi i obecnymi) w zakresie promocji usług serwisowych firmy,
planowanie prac remontowych dla zespołu oraz kalkulowanie przewidywanych kosztów remontów dla klientów,
raportowanie podejmowanych działań i postępów w realizacji zadań do przełożonego.

Wymagania:praktyczne doświadczenie w prowadzeniu prac remontowych statków (planowanie etapów remontów oraz kosztorysowanie) oraz delegowaniu zadań remontowych podległemu zespołowi technicznemu,
doświadczenie w rozwijaniu współpracy z klientami w zakresie promocji usług serwisowych firmy,
wykształcenie wyższe - mile widziane z zakresu remontowania statków,
dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (język używany podczas codziennej pracy),
motywacja do odbywania wyjazdów służbowych na terenie kraju oraz za granicą (do 40 %),
umiejętność planowania poszczególnych prac remontowych jednostek pływających oraz terminowa ich realizacja,
bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu remontowego.

Oferujemy:możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez praktyczną realizację projektów remontowych u liderów z branży,
zatrudnienie w gronie wyspecjalizowanych osób, dla których liczy się nastawienie na klienta,
elastyczną formę współpracy (umowa o pracę lub własna działalność - do uzgodnienia),
długofalową współprace oraz konkurencyjne warunki zatrudnienia,
niezbędne do wykonywania codziennej pracy narzędzia oraz pakiet benefitów socjalnych.