BRANŻE
ID:268879

Specjalista ds. ofertowania

Firma: Imperia

Stanowisko: Pracownik Działu Sprzedaży

Miejsce pracy: woj. pomorskie, Gdańsk

Data publikacji: 2022-09-12

Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 1

Wynagrodzenie: od 2000 do 3000 PLN netto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Godziny pracy:

  • poniedziałek:8 - 16
  • wtorek:8 - 16
  • środa:8 - 16
  • czwartek:8 - 16
  • piątek:8 - 16

Opis firmy:

Zajmujemy się sprzedażą mebli kontraktowych i domowych. Aranżujemy biura, kantyny oraz inne przestrzenie. Działamy na rynku od 2017 roku. Pracujemy w małym zespole w kameralnym biurze

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie ofert na wyposażanie meblowe dla klientów kontraktowych,
  • Poszerzenie wiedzy na temat produktów z katalogów naszych producentów,
  • Przygotowywanie, kompletowanie i prowadzenie dokumentacji niezbędnej do udziału w przetargach zgodnie z zasadami określonymi w ustawie Prawo zamówień publicznych oraz w przetargach niepublicznych,
  • Efektywna współpraca z działem sprzedaży i projektowym,
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego.

Oczekujemy:

  • Umiejętność zarządzania procesem ofertowania,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły, zdolność do działania pod presją czasu, samodzielność, również umiejętność współpracy, inicjatywa, komunikatywność,
  • Tworzenie ofert w programie Pcon.basket PRO (możliwość szkolenia na miejscu),
  • Projektowanie pomieszczeń w programie graficznym wraz z dodawaniem do nich oferowanych przez nas artykułów meblowych w programie Pcon.planner STD (możliwość szkolenia na miejscu),
  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Biegłość w posługiwaniu się oprogramowaniem: Excel, Word,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min.B2.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat bądź na część etatu,
  • Przyjazne środowisko pracy w małej firmie,
  • Możliwość rozwoju,
  • Szkolenia, wyjazdy na targi branżowe.

Dane kontaktowe:

e-mail: biuro@imperia.net.pl
tel. 511 00 66 04