BRANŻE
ID:241715

Specjalista ds. rekrutacji z językiem rosyjskim lub ukraińskim

Numer referencyjny: a0t5800000OatOkAAJ

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:
  • pomoc w prowadzeniu dokumentacji pracowników tymczasowych,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów wewnątrz firmy,
  • publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • zarządzanie aplikacjami kandydatów,
  • przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych,
  • udział w rozmowach kwalifikacyjnych,
  • aktualizacja baz danych.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w obszarze rekrutacji,
  • bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego (warunek konieczny),
  • zainteresowanie tematyką miękkiego HR,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i umiejętności organizacyjne,
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobra znajomość obsługi komputera i MS Office.
Oferujemy:
  • profesjonalne wdrożenie w obowiązki, udział w szkoleniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku,
  • zdobycie doświadczenia,
  • pracę na pełen etat,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 w biurze o bardzo wysokim standardzie w Gliwicach,
  • oferta dotyczy pracy stałej.

Obowiązki:pomoc w prowadzeniu dokumentacji pracowników tymczasowych,
dbanie o prawidłowy obieg dokumentów wewnątrz firmy,
publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
zarządzanie aplikacjami kandydatów,
przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych,
udział w rozmowach kwalifikacyjnych,
aktualizacja baz danych.

Wymagania:mile widziane doświadczenie w obszarze rekrutacji,
bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego (warunek konieczny),
zainteresowanie tematyką miękkiego HR,
wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i umiejętności organizacyjne,
sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
umiejętność pracy pod presją czasu,
dobra znajomość obsługi komputera i MS Office.

Oferujemy:profesjonalne wdrożenie w obowiązki, udział w szkoleniach,
możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku,
zdobycie doświadczenia,
pracę na pełen etat,
pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 w biurze o bardzo wysokim standardzie w Gliwicach,
oferta dotyczy pracy stałej.