BRANŻE
ID:254117

Studencie, dobra praca biurowa na start!

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: woj. pomorskie, Gdynia

Data publikacji: 2020-10-12

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca dodatkowa

Studiujesz i chcesz zacząć swoją karierę zawodową? Zapewniamy pracę w nowoczesnym biurze, gdzie sam wybierasz godziny pracy i otrzymkujesz wypłatę dwa razy w miesiącu. Mało? Sprawdź naszą ofertę!

Studencie, dobra praca biurowa na start! Oferujemy:- elastyczny grafik;- wypłatę podstawową;- atrakcyjne premie co miesiąc; - konkursy i systemy motywacyjne;- pracę w nowoczesnym biurze w ścisłym centrum Gdyni;- super atmosferę w młodym teamie;- szkolenia;- możliwości rozwoju i awansu.

Zadania:- telefoniczna obsługa zaufanych Klientów;- prezentowanie aktualnych ofert;- doradzanie Klientom;- budowanie pozytywnych relacji.

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego nauczymy Cię na szkoleniu! Oczekujemy jedynie zaangażowania, pozytywnego nastawienia oraz dyspozycyjności min. 25h w tygodniu.Aplikuj teraz! :)

Miejsce:Gdynia Gdynia