BRANŻE
ID:273487

Studencie, uczniu, szukasz pracy w biurze? Aplikuj!

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: woj. pomorskie, Gdynia

Data publikacji: 2023-03-27

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca stała

Studencie, uczniu, szukasz pracy w biurze? Aplikuj! Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr 27584, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalisty ds. obsługi Klienta.

Studencie, uczniu, szukasz pracy w biurze? Aplikuj! Miejsce pracy: Gdynia

Nie masz problemów w nawiązywaniu kontaktów i chcesz zdobyć nowe doświadczenie? Śmiało aplikuj! Wymagamy uśmiechu i pozytywnego nastawienia - wszystkiego nauczymy Cię sami!

Twoje zadania:

telefoniczne obsługa Klientów - pomagamy, doradzamy od tego jesteśmy,
utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem i kompleksowa obsługa w każdej sprawie.

Oczekiwania? Prawie żadne!Bogaty pakiet wdrożeniowy odpowiednio przygotuje Cię do rozpoczęcia pracy :)Weź ze sobą dużo pozytywnej energii!Jedyne czego potrzebujemy to Twojej dostępności przez około 25h w tygodniu.

Oferujemy:

stałe wynagrodzenie podstawowe,
premie uzależnione od Twoich osiągnięć,
konkursy i spotkania integracyjne,
pracę w młodym zespole,
elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb,
pracę w centrum Gdyni.

Nie boisz się nowych wyzwań? Aplikuj :)