Zmień miasto
Restauracje Logowanie / Rejestracja
Adres:ul. Szczecińska 23 Miasto:Gdańsk Tel:+48585570666

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Paweł i Asia
2014-10-12
Smiech na sali

Uwaga wszyscy przyszli konsumenci restauracji "Fenix" Chodź obsługa w lokalu była bardzo mila to jedzenie maja do kitu. Po pierwsze bolognese nigdy nie stało koło bolognese. po drugie ziemniaki zapiekane jak sama nazwa wskazuje powinny być zapiekane a nie usmażone we frytkownicy no i nie wspomnę o sosjerce która z boku była uwalona od innego starego sosu

 
Patka
2014-10-09
Kawy nie ma...

Pierwszy raz spotkałam się z brakiem kawy w lokalu,a zaraz potem widziałam jak kelnerka pomyka z papierosem i kawką na przerwę;)Zresztą zgadzam się z pozostałymi opiniami dotyczącymi personelu-nigdy w żadnym miejscu nie spotkałam się z tak nieprofesjonalną obsługą.Dziwię się tylko, że właściciel nie zrobi z tym porządku-przecież to działa na szkodę lokalu.Natomiast jeśli chodzi o jedzenie to nie jest źle, dania smaczne,porcje duże-oceniam na mocną 4.Niestety nie odwiedzę tego miejsca ponownie,czekanie 30minut na posiłek i nieprzyjemne kelnerki skutecznie mnie odstraszyły.

 
Monika
2014-09-15
jak na stypę....

Wystrój niby elegancki ale tak nijaki, szaro buro i ponuro... lokal wygląda jakby był na stypy. Kelnerki ubrane byle jak, co miała rano wciągnęła na siebie i wyszła. Od wejścia zapach stołówkowy, blech.

 
Nachbarn in dem Block neben
2014-07-24
jedzenie ok ale obslugi chyba przydaloby sie wiecej

byliśmy ze znajomymi dzisiaj na obiedzie ,jedna kelnerka na caly lokal.Heh chyba ciecia dopadly ta restauracje .Tak goraco a o klimatyzacji można pomarzyć do tego obsluga umeczona ,upocona ,ganiajaca od stolika do stolika .stoliki nieogarnięte,na obiad czekaliśmy długo.Powiem tak:jedzenie ok.ale to jest kwestia gustu nam smakowalo,ale żeby jedna kelnerka na tulu klientów,WSTYD!!!WSTYD za brak organizacji i lekceważenie gości restauracji.Bo czym nazwac brak odpowiedniej opieki ze strony personelu jakim jest zalatana w pocie czola obsluga gdzie klient PLACI!!! panie lub Pani szefowo a nie dostaje za darmo i musi patrzeć na taki bałagan.WSTZD!!!

 
Klientka
2014-04-06
To obsługa ?

Poszłam ze znajomymi na obiad. Jedzenie ok, ale obsługa naprawdę fatalna. Pani, która rzuca kartami. Następna podawała nam czyjeś zamówienie. Zero zainteresowania klientami. Mina wiecznie niezadowolonej i cierpiącej nastolatki.

 

Restauracje

w Trójmieście w innych miastach
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama