Zmień miasto
Restauracje Logowanie / Rejestracja

Kapitan Cook

Trójmiasto

Adres:al. Jana Pawła II 2 Miasto:Gdynia Tel:+48586677000

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

M
2018-11-11
Ochroniarze to istna patologia

Ochrona.. totalny brak kultury, buractwo i prostactwo!!!

 
m
2015-08-23
SZKLANKI SĄ BRUDNE!!!!

W czasie gdy stałem w kolejce do baru kelnerka przyniosła dwie tace szklenek. Były brudne. Barmanka ustawiła je wśród czystych i nalewała do nich piwo i inne drinki. Pomyślałem sobie, że pewnie gdzieś indziej umyli je i tyklo wydaje mi się że są brudne. Na wszelki wypadek zabrałem słomkę, by zminimalizować ryzyko. Przy kolejnym piwku byłem świdadkiem mycia (dość pobieżnego) szklanek co niestety utwierdził mnie w przekonaniu że poprzednie piwo piłem z brudnej szklanki. NIE PIJCIE DRINKÓW W COOKU. SZKLANKI SĄ BRUDNE!!!!

 
alka
2014-12-08
brawo dla ochroniarzy

Jako klub na imprezę spoko, ale panowie na ochronie kompletnie nie ndaja sie do pracy w tym miejscu, wpuszczają gowniry które nie pokonczyly 18 lat i panów ktorym wystaje sloma z butów a robią aferę kiedy przyhodzi chłopak elegancko ubrany w zadbanych adidasach tlumaczac sie ze straca prace jesli pozwola aby wszedł.... Co njsmieszniejsze wchodząc do środka stoi na palarni kilku totalnych wieśniaków z butami a z nich centralnie wychodzaca sloma, gratulacje dla ochroniarzy raz jeszcze.

 
MILENA
2008-08-15
polecam

REWELACYJNA RESTAURACJA I DYSKOTEKA.POLECAM

 

Restauracje

w Trójmieście w innych miastach
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama