Zmień miasto
Restauracje Logowanie / Rejestracja
Adres:ul. Rondo Bitwy pod Oliwą 1 Miasto:Gdynia Tel:+48586266704

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Nodust
2015-01-24
Od 2012 roku zmienił się właściciel

Może dlatego komentarze co dwa lata są tak różne. Fakt, że teraz jest elegnacko i super

 
tomasz kollmetz
2014-09-06
petarda polecam

obsługa rewelacyjna jedzenie jeszcze lepsze z szefowa można sie dogadać o wszystko . jak usłyszałem cene to sie uśmiechnołem i dałem z górka bo naprawde sie należało , za tą obsługe i jedzenie naprawde sie należało polecam wszystkim . miałem tam wesele i chrzciny córki i ani ja ani goście nie widzieli tak miłej obsługi i nie jedli tak pysznego jedzenia , polecam wszystkim .

 
Sissi
2008-05-17
Do życzliwego gostka

Miałam tam praktyki i z tego co mówisz nic nie jest prawdą, jak jedzenie może być odgrzewane w mikrofali skoro nawet jej nie mają?? chyba sobie coś uroiłeś i jeżeli według Ciebie połowy jedzenia nie ma to może czas zastanowić się nad swoją dietą skoro pełny talerz obiadowy to dla Ciebie za mało...

 
Stały klient
2008-04-10
Ale Pan chciał tu zrobić antyreklame....zupełnie się z panem nie zgadzam

Zupełnie się z panem nie zgadzam! Pracują tam bardzo miłe i sympatyczne panie,mimo iż nie są to młode laski prawdziwe z nich torpedy. Poza tym kuchnia bardzo dobra- można zjeść domowy obiadek w cichej atmosferze.

 
zyczliwy gostek
2007-12-27
brak słów

obsługa powolna nie zorganizowana!!! bardzo nieprzyjemny i ciezki klimat! nie polecamy jednym slowem chociaz by dlatego ze jedzenie jest odgrzewane w mikrofalowkach twarde i polowy nie ma !!

 

Restauracje

w Trójmieście w innych miastach
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama