BRANŻE
ID:235032

Specjalista ds. szkoleń (m/k)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym.
Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista/ka ds. zarządzania projektem
Numer referencyjny: ZP/S/0817
Sopot

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • nadzorowanie realizacji projektu w założonym budżecie, czasie i zakresie,
  • nadzór nad jakością oraz terminowością realizowanych projektów,
  • monitorowanie i raportowanie postępu prac w ramach projektów,
  • identyfikowanie czynników ryzyka,
  • zarządzanie dostawcami zewnętrznymi,
  • koordynowanie zespołów, plany naprawcze,
  • inicjowanie nowych produktów.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • perfekcyjna znajomość planowania i zarządzania projektami,
  • doświadczenie 2-3 lata w zarządzaniu łańcuchami dostaw i procesach zakupowych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym MS Project),
  • znajomość systemów zarządczych,
  • podstawowa znajomość finansów,
  • umiejętność negocjowania, rozwiązywania konfliktów i problemów.

Oferujemy:
  • pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna,
  • umowę o pracę min. 9 miesięcy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • dogodną lokalizację miejsca pracy: Sopot
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.