Czwarta wygrana Trefla!

2010-02-21

Koszykarze Trefla Sopot wygrali po zaciętym meczu z ostatnią drużyną ligi Sportino Inowrocław 78:69.

Chociaż podopieczni Aleksandra Krutikowa zamykają stawkę rozgrywek a sopocianie zajmują czwarte miejsce w PLK zwycięstwo nie przyszło im łatwo. Goście z Inowrocławia przez trzy kwarty nie dawali za wygraną, prowadząc w pewnym momencie nawet dziewiętnastoma punktami. Jednak świetna gra w ostatniej kwarcie Hawkinsa, Kuzminskasa i Malesa zapeniła Treflowi wygraną.

Trefl Sopot - Sportino Inowrocław 78:69 (15:23, 16:19, 23:17, 24:10)

Trefl - Kuzminskas 17, Kinnard 16, Malesa 15, Hawkins 15, Stefański 6, Tsintsadze 3, Ratajczak 2, Hlebowicki 2, Kitzinger 2.

Sportino - Rosnowski 18, Kęsicki 17, Day 15, Łuszczewski 6, Żytko 4, Wierzbicki 4, Bogavac 3, Robak 2, Storożyński.