Porażka po walce

2009-12-08

Piłkarze ręczni AZS AWFiS ulegli na wyjeździe po zaciętym meczu Azotom Puławy 30:32. W gdańskiej drużynie znów wyróżniał się jeden zawodnik. Tym razem był to Damian Kostrzewa.

Pomimo porażki akademicy zaprezentowali się dobrze. Długimi momentami prowadzili w pierwszej połowie. Dopiero w końcówce tej części gry gospodarze podkręcili tempo i wypracowali sobie czterobramkową przewagę.

Druga połowa była wyrównana. AZS AWFiS dążył do korzystnego wyniku konsekwentnie zmniejszając różnicę punktową. W 57. minucie był remis 29:29, ale puławianie mieli nie dali sobie wyrwać zwycięstwa.

Azoty Puławy - AZS AWFiS Gdańsk 32:30 (16:12)

Sędziowie: Leszczyński, Piechota
Widzów: 670
Kary: 10 min. - 2 min.

Azoty: Wyszomirski, Stęczniewski - Zydroń 10, Lasoń 6, Zinczuk 5, Płaczkowski 3, Witkowski 2, Sieczka 2, Afanasjew 1, Gowin 1, Kus 1, Szyba 1, Kurowski, Siemionow.

AZS AWFiS: Zimakowski, Pieńczewski - Kostrzewa 11, Chrapkowski 5, Bednarek 3, Ringwelski 3, Fogler 2, Olęcki 2, Marciniak 2, Sulej 2, Jankowski.

Pozostałe wyniki 14.kolejki:
Chrobry Głogów - Traveland Społem Olsztyn 20:32, MMTS Kwidzyn - Wisła Płock 33:31, POWEN Zabrze - Vive Targi Kielce 21:37, Śląsk Wrocław - Nielba Wągrowiec 33:30, Zagłębie Lubin - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 24:20.