Wybierz miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Śladami Kwiatkowskiego po Gdyni - gra miejska

2018-12-13

Grę miejską z odnajdywaniem śladów oraz historii związanych z Eugeniuszem Kwiatkowskim w Gdyni przygotował Parlament Studentów Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni, z okazji 130. rocznicy urodzin wicepremiera. Odbędzie się ona w wigilię urodzin Eugeniusza Kwiatkowskiego, 29 grudnia 2018 r. w godz. 11:00-14:00.

Gra miejska odbędzie się 29 grudnia 2018 roku w godz. 11:00-14:00.

Do gry miejskiej "Sekretna Gdynia Kwiatkowskiego", upamiętniającej budowniczego portu i miasta, zapraszamy mieszkańców i miłośników Gdyni oraz wszystkich chętnych niezależnie od wieku. Zabawa o charakterze detektywistyczno-historycznym będzie polegała na znalezieniu z pomocą specjalnych kart-map i rozwiązywaniu zagadek rozmieszczonych w Gdyni Śródmieściu. Wskazówek będą również udzielali statyści, przebrani w stroje z epoki. Na uczestników gry miejskiej czekają atrakcyjne nagrody.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Organizatorzy przewidzieli 150 miejsc dla uczestników. O udziale w grze decyduje kolejność zgłoszeń, które należy nadsyłać do 20 grudnia na adres: kwiatkowski@wsaib.pl.

Weekend z Kwiatkowskim to także uroczystości pod pomnikiem przy ul. 10 Lutego 16, które odbędą się 30 grudnia. o godz. 10:00. Wiązanki kwiatów złożą przedstawiciele samorządu, gdyńskich szkół i mieszkańcy miasta. Następnie wzniesiony zostanie toast urodzinowy gorącą czekoladą, który zorganizują studenci gdyńskiej uczelni im. E Kwiatkowskiego – Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu. Będzie okazja do rozmów o dokonaniach budowniczego Gdyni. Uroczystości 29 i 30 grudnia 2018 r. odbędą się pod patronatem Prezydenta Miasta Gdyni i Przewodniczącej Rady Miasta Gdyni.

Szczegóły Weekendu z Eugeniuszem Kwiatkowskim na stronie www.wsaib.pl, w dziale Aktualności.

Szczegóły Gry miejskiej "Sekretna Gdynia Kwiatkowskiego"

Start: Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni, ul. Kielecka 7, godz. 11.00.
Zakończenie: Gdynia InfoBox, ul. Świętojańska 30., godz. 14.00.
Zgłoszenia indywidualne i grupowe do 20.12.2018 r. na e-mail:
kwiatkowski@wsaib.pl lub telefonicznie pod tel. 58 660 74 02.
Udział bezpłatny.
Limit miejsc: 150.
Prowadzenie:
Michał Miegoń (Muzeum Miasta Gdyni, Open House Gdynia, Inne Szlaki).

ip

fot. materiały prasowe/Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Studia

w Trójmieście w innych miastach
Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama