Wybierz miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

"We do IT" - weź udział w projekcie i zaprogramuj swoją przyszłość!

2018-04-12

21 i 22 kwietnia 2018 roku w Gdańsku odbędzie się pierwsza edycja "We do IT". Wydarzenie skierowane jest do studentów i młodych absolwentów kierunków związanych z branżą IT.

Pierwsza edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia 2018 roku.

Wydarzenie to ma zachęcić uczestników do zakładania własnych działalności i realizowania własnych projektów. Podczas dwudniowych warsztatów, uczestnicy podzieleni na cztery zespoły, stworzą produkt, który ma szanse wejść na rynek. W tym celu otrzymają wsparcie mentorów i ekspertów pionu technicznego, finansowego, prawnego i marketingowego. Podczas gali finałowej, drużyny zaprezentują wyniki swoich weekendowych działań, a na autorów najlepszego projektu czeka nagroda główna.

- Przed nami spore wyzwanie logistyczne, gdyż warsztaty odbędą się w trzech miejscach równocześnie, w restauracji Republika, Cooltura i White Rabbit, zlokalizowanych na Starym Mieście. Oprócz tego gale otwarcia i finałowa odbędą się w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym miejscu, gdzie biznes spotyka się z nauką - mówi Karolina Kilian, koordynator projektu.

- Nasz Park to dobre miejsce dla kreatywnych ludzi. Łączymy naukę z  biznesem, stymulujemy innowacyjną przedsiębiorczość, wspieramy startupy i firmy bazujące na unikalnym pomyśle. Pomagamy idei przerodzić się w rzeczywistość, być może w przyszłości uczestnicy We do IT zaparkują w naszym Parku na dłużej – podkreśla Magdalena Strzelczyk, dyrektor GPNT.  

Autorem i organizatorem wydarzenia jest fundacja Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto, której misją jest kształtowanie postaw przedsiębiorczości wśród młodych ludzi, inspirowanie młodych Polaków do odważnego działania i wychodzenie z własną inicjatywą.

Wydarzenie jest darmowe, jednak liczba uczestników jest ograniczona. Natomiast na galę finałową obowiązują zaproszenia, które będzie można wygrać na fanpage’u wydarzenia.

Zapisy trwają do 16 kwietnia pod adresem: http://wedoit.sfbcc.org.pl/rejestracja/

Więcej informacji na stronie internetowej: http://wedoit.sfbcc.org.pl/ oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/events/410407839372750/ 

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Studia

w Trójmieście w innych miastach
Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama